خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

اجرای طرح‌های تشویقی برای واحدهای صنفی عفاف و حجاب

16 مـهـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- بارها و بارها و بنا بر تأکیدات شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئولان ذیربط در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهادهایی به عنوان مسئول پیگیری و نظارت بر امر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب منصوب شدند و شاید همین تدبیر یکی از راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در کشور بود.
در حقیقت اجرای طرح های تشویقی برای واحدهای صنفی عفاف و حجاب موجب افزایش انگیزه طراحان و تولیدکنندگان این حوزه نیز می شود و در ادامه رقابتی سالم میان گروه های فعال ایجاد می کند.
این روزها اخباری مبنی بر تقدیر و تشکر رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی از واحدهای صنفی عفاف و حجاب به گوش می رسد.
به عنوان مثال، روز گذشته خبر تقدیر و تشکر سرهنگ موسی تقی پور، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان البرز، رئیس اتاق اصناف مرکزاستان البرز و رئیس اتحادیه پوشاک کرج از شرکت حجاب برتر جباری به عنوان یک واحد صنفی عفاف وحجاب منتشر شد که می تواند توجه چنین دستگاه هایی به زمینه های فرهنگی و اجتماعی گسترش مدهای اسلامی و ایرانی را نشان دهد.
به هر روی، تعریف استانداردهای فرهنگی مناسب برای ترویج این نوع پوشش که این روزها از سوی برندهای بنام خارجی هم با اقبال مواجه شده است، بر این امر صحه گذاشته که فرهنگ دینی و ملی و فراهم کردن زمینه های لازم برای ترویج الگوهای مناسب پوشش اسلامی توسط نهادهای الگوده می تواند بسیاری از مشکلات را در این عرصه مرتفع کند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران