خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ترویج فرهنگ صلح‌اندیشی و صلح‌زیستی در جدیدترین مجموعه یک برند

26 شـهـريـور 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- شبنم محمدی، طراح، مشاور، ایده پرداز و مدیر برند خانه "ویرو" درباره جدیدترین مجموعه خود با عنوان "صلح" به خبرنگار هنرآنلاین گفت: حدود یک سال است که بر روی طرح های این مجموعه کار کردم و تلاش کردم بر روی پوشیدنی هایی همچون شال، روسری و پوشت یا همان دستمال جیب کت مردانه، مفهوم صلح را به شکلی داستان سرایانه به مخاطب القا کنم.
او افزود: یکی از مهمترین اهدافی که در این مجموعه دنبال می کنم توجه به مقوله "آری به تولید ملی" است و باتوجه به برنامه هایی که در زمینه کارآفرینی در نظر دارم، به زودی این بحث در حوزه طراحی و معماری داخلی نیز مورد توجه قرار می گیرد.
محمدی با اشاره به لزوم توجه به المان های سنتی و ایرانی در عرصه مد و لباس اظهار داشت: من با کولاژ و چیدمان محض مشکل دارم و باید توجه داشته باشیم که طی سال های اخیر، برندهایی همچون "هرمس"، "شنل" و "دیور" چگونه با الهام از فرش ایرانی، قلمکار ایرانی و دیگر صنایع دستی به خلق آثاری بی نظیر پرداخته و ما از این مهم غافل هستیم.
مدیر برند خانه "ویرو" درباره بکارگیری هنرهایی همچون کالیوگرافی و تایپوگرافی برای طراحی روی آثار مجموعه "صلح" بیان کرد: آثار این مجموعه در هفت لاین ارائه شده اند و از دیدگاه زیبایی شناختی و استاندارد فشن و با استفاده از توییل های ابریشمی، نخ پنبه و رودوزی با توجه به نیاز فصل های مختلف و طرح هایی همچون گل و مرغ آثار را ارائه کرده ام.
محمدی گفت: قرار است از یکی از آثار این مجموعه که یک شال ملی و در راستای حمایت از موضوع "آری به تولید ملی" است در روز صادرات رونمایی شود.
در یادداشتی پیرامون این مجموعه آمده است:
"مجموعه ویرو درباره صلح نیست
به صلح ختم مى شود
هیچکس در جهان صلح را نمى تواند باتمامیت تعریف و اجرا کند
مثل عشق که از ازل درباره اش عرفا، شعرا و فلاسفه بسیار گفته اما در وصف نگنجد
این رویداد با روز صلح آغاز نمى شود بلکه با روز صلح به پایان مى رسد
و رسالت مخاطبان پیام ، با آن شروع و جریان پیدا مى کند.
ترویج فرهنگ صلح اندیشی و صلح زیستی قدمتى دیرین در ایران زمین دارد و امروز در تاروپود مجموعه ویرو با آواى جهانى نو به نو گردیده است."

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a