خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آغاز به کار دومین نمایشگاه لباس عاشورایی؛ تالار وحدت میزبان عاشورائیان شد

25 شـهـريـور 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دومین نمایشگاه سراسری نماد و لباس عاشورایی برای پیشواز از ماه محرم الحرام برای بازدید عموم مردم آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دومین نمایشگاه سراسری نماد و لباس عاشورایی به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس و با حضور مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر شنبه 25 شهریور سال جاری در تالار وحدت تهران آغاز به کار کرد.
حمید قبادی رئیس کار گروه ساماندهی مد و لباس، با قدردانی از تلاشهای هنرمندان و تولید کنندگان در برگزاری نمایشگاه سراسری نماد و لباس عاشورایی، گفت: یقینا حضور فعالانه و تلاش های این افراد در چنین نمایشگاهی به نوعی در اشاعه فرهنگ و رنگ و بوی حسینی در جامعه نقش بسزایی دارد.
وی با تاکید بر اینکه امروزه فعالان عرصه ترویج فرهنگ حسینی، مفاهیم و فلسفه پرچم یا بیرق امام حسین (ع) را به عموم مردم رسانده اند، افزود: در آستانه برگزاری این نمایشگاه، تاثیر حضور و فعالیت هنرمندان برای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه نماد و لباس حسینی، به خوبی به چشم می خورد.
رئیس کار گروه مدو لباس همچنین ادامه داد: حضور هنرمندان بواسطه رونق بخشی در نمایشگاه نماد حسینی می تواند زمینه خوبی را نیز برای افزایش همکاری های مشترک فراهم آورد.
وی اظهار کرد : دومین نمایشگاه سراسری نماد و لباس حسینی در واقع به تصویر کشیدن و نمایشی از سبک و زندگی ایرانی و اسلامی است به گونه این مورد یکی دیگر از که مهمترین اهداف برگزاری آن است که با درآمیخته شدن هنر ، صنعت فکر و اندیشه ، جایگاه ویژه ای را درمیان علاقه مندان به هنر و سایر افراد ، ایجاد کرده است .
حجت الاسلام مرتضوی عضو شورای فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، افزود : یقینا کسب معرفت نسبت به امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان ، مهمترین مولفه است و با توجه به دقت و تلاش ها برای بزگداشت مناسک دینی، انتظار می رود که برای شناخت هرچه بیشتر سیره سید الشهدا (ع) ، قدمهای بیشتری برداشته شود.
وی با اظهار امیدواری از برگزاری نمایشگاه های دیگری با هدف ترویج و شناخت فرهنگ حسینی در سایر روزهای سال ، یادآور شد : انتظار می رود که برگزاری چنین نمایشگاه هایی صرفا در مناسبتی خاص خلاصه نشود .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a