خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نظر دانش‌آموزان در انتخاب لباس مدارس لحاظ می‌شود

12 شـهـريـور 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- قرار است در دومین نمایشگاه لباس مدارس، طرح خامی از لباس های دخترانه و پسرانه به شکل کاغذی یا آنلاین در اختیار علاقه مندان قرار گیرد تا بتوانند با رنگ آمیزی آن ها، ایده های خود را ارائه کنند.
از جمله مباحث مطرح شده در دومین جلسه شورای سیاست گذاری دومین نمایشگاه لباس مدارس، تأکید بر لزوم اهمیت به نظرات کودکان و نوجوانان محصل در زمینه انتخاب نوع پارچه و رنگی است که دوست دارند در لباس فرم تحصیل شان از آن استفاده کنند.
به پیشنهاد اعضای شورای سیاستگذاری مقرر شد، این امکان به کودکان و نوجوانان مراجعه کننده به نمایشگاه لباس مدارس داده شود تا مثلا نسبت به موضوع رنگ لباس و سِت کردن آن ها با هم، نظرات شان مطرح و احصا شود.
دومین جلسه از سلسله جلسات شورای سیاست گذاری دومین نمایشگاه لباس مدارس با حضور حمید قبادی - دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور -، شهلا خجسته - دبیر ستاد عفاف و حجاب وزارت آموزش و پرورش - و جمعی دیگر از نمایندگان کارگروه و آموزش و پرورش برگزار شد.
مشورت اعضای این شورا درباره تعیین زمان و مکان برپایی نمایشگاه، تأکید بر لزوم بهینه سازی مواد و پارچه مصرفی لباس مدارس و اضافه شدن بخش مسابقه طراحی و دوخت و مسابقه دانش آموزی و هنرآموزی نیز به شکل مجزا به فراخوان این دوره از نمایشگاه از مهم ترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران