خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دعوت از طراحان مد و لباس برای حضور در اکسپوی مُد و لباس دبی

11 شـهـريـور 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

دخانه مد- اکسپوی صنایع حِلال دبی، بزرگترین نمایشگاه در زمینه کارگروه ساماندهی مد و لباس است که در امارات برگزار می شود و مرکزی برای گردهمایی فعالان صنعت حلال و انجمن های تجاری از سراسر جهان است.
به گزارش ایلنا، اکسپوی صنایع حِلال دبی، بزرگترین نمایشگاه در زمینه کارگروه ساماندهی مد و لباس است که در امارات برگزار می شود و مرکزی برای گردهمایی فعالان صنعت حلال و انجمن های تجاری از سراسر جهان است. این نمایشگاه حدود 4 هزار کارشناس حضور دارند و 40 کشور در آن شرکت می کنند، فرصتی برای حضور در بازار کشورهای اسلامی و توسعه تجارت است چراکه در جهان برند حلال اهمیت ویژه ای دارد و مسلمانان در سراسر جهان به این برند توجه خاص دارند و فروش محصولات حلال به طرز چشم گیری بالاست.
از این رو، فراخوان اکسپوی حلال از سوی بخش بین الملل کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نیز منتشر شده که قرار است در روزهای 27 و 27 شهریورماه در شهری دبی برگزار شود.
طراحان لباس می توانند با ثبت نام، آمادگی خود را برای حضور در پاویون کشورمان در این اکسپو اعلام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88945003 و 88948184 تماس حاصل کنند.
شرکت در این نمایشگاه سبب آشنایی با فعالان این حوزه وکسب تجربه بیشتر خواهد شد و کسب و کار را در زمینه برند حلال رونق می بخشد.
اکسپوهای حلال طی در کشورهای مختلف جهان برگزار می شود و در آن جدیدترین دستاوردهای کشورهای مختلف در حوزه های فناوری، تجارت، صنعت و فرهنگ با رویکرد حلال در معرض دید عموم قرار می گیرد.
بدون شک، یکی از دلایل انتخاب دبی برای برگزاری اکسپوی حلال این است که طی سال های گذشته 51 میلیون نفر از 220 نقطه مختلف دنیا از این کشور دیدار کردند که این اتفاق عامل مهمی برای انتخاب دبی به شمار می رود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a