خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آغاز فروش ویژه پوشاک با همراهی بیش از دو هزار واحد صنفی

7 شـهـريـور 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همه ساله و تا پیش از آغاز فصل سرما، فروش ویژه پوشاک در سراسر کشور و با نظارت اتحادیه سراسری پوشاک آغاز می شود و تا حدود یک ماه در مراکز معرفی شده ادامه دارد.
امسال هم در بیش از 2 هزار واحد صنفی تحت پوشش اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران، از دهم شهریور به مدت یک ماه، محصولات متنوعی در این حوزه با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت آغاز می شود.
ابوالقاسم شیرازی، رئیس اتحادیه سراسری پوشاک با اعلام این خبر اظهار داشته است که با نظر ریاست اتاق اصناف ایران و در راستای حمایت از تولید ملی، مصرف کالای ایرانی، تبیین سیاست های تولید و رونق کسب و کار و همچنین تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری بیش از 2 هزار واحد صنفی تحت پوشش اتحادیه پوشاک در اقدامی هماهنگ عرضه محصولات خود را بصورت ویژه در سطح تهران آغاز خواهند کرد.
تمام هزینه های جانبی برگزاری این فروش رایگان است
به گفته شیرازی تمام هزینه های جانبی برگزاری این فروش از جمله تبلیغات محیطی، صدور مجوز، تبلیغات رسانه ای برای واحدهای صنفی شرکت کننده در این رویداد بر عهده اتحادیه و برای واحدهای صنفی رایگان است.
رییس اتحادیه پوشاک تهران درباره ضرورت برپایی این فروش فصلی بیان کرده که این اقدام برای سهولت و دسترسی آحاد خریداران به امکانات و تسهیلات در حوزه پوشاک در محدوده قابل دسترس مشتری پیش بینی شده است و در جهت رعایت حقوق شهروندی، ایجاد نشدن ترافیک سنگین و ارایه خدمات به تمامی شهروندان تهران که بنا به دلایل مختلف امکان حضور در نمایشگاه ها را ندارند به بهترین نحو عملیاتی و اجرا می شود.
به گفته شیرازی، رونق کسب و کار، حمایت از تولید ملی و تولید و عرضه پوشاک ایرانی و تعالی بنگاه های زودبازده و کوچک در دستور کار اتحادیه پوشاک قرار گرفته است و امید است با حمایت و همت همه جانبه مردم و مسئولان محقق شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a