خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تعریف پوشاک نامتعارف از سوی رئیس اتحادیه سراسری پوشاک

4 شـهـريـور 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نیروی انتظامی برای چندمین بار وارد میدان می شود... این خبری است که رئیس اتحادیه سراسری پوشاک با حضور در یکی از بخش های خبری شبکه خبر در راستای جلوگیری از تولید و توزیع پوشاک غیرمتعارف به اطلاع مخاطبان رسانده است.
نیروی انتظامی برای چندمین بار وارد میدان می شود... این خبری است که ابوالقاسم شیرازی، رئیس اتحادیه سراسری پوشاک با حضور در یکی از بخش های خبری شبکه خبر به اطلاع مخاطبان رساند.
شیرازی در این گفتگو اذعان داشته است که به عنوان مثال اگر در فروشگاهی مدهایی همچون شلوار پاره و تولید یا عرضه آن مشاهده می شود با کمک نیروی انتظامی از آن جلوگیری به عمل می آید.
شیرازی، درباره فروش و تولید پوشاک غیر متعارف، پاره، تنگ و کوتاه و مانتوهای جلوباز اظهار کرده است که پوشاک این چنینی را از مغازه های سطح شهر جمع آوری کردیم. باید توجه داشت که استفاده از شلوار پاره در شأن یک ایرانی نیست و ما کاری به مد موجود در دنیا نداریم.
او درباره مجازات عاملان عرضه و تولید این پوشاک گفته که کالای تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک نامتعارف جمع آوری می شود و از فعالیت آنها جلوگیری به عمل می آید. واردات، تولید این نوع از پوشاک با توجه به اینکه خلاف شئونات ما بوده ممنوع است و با آن برخورد می شود. در صورتی که مانتویی که به عنوان حجاب بانوان باشد و تنها از حجاب یک اسم را یدک بکشد و دکمه نداشته باشد جلوباز یا بدن نما باشد از جمله مواردی است که با آن برخورد می شود.
به اعتقاد رئیس اتحادیه سراسری پوشاک، پوشاک نامتعارف از شوهای خانگی ترویج می شود و باید ریشه آن از آنجا خشکیده شود که این امر نیز از وظایف دولت و دستگاه قضایی است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران