خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دیدار دبیر کارگروه ساماندهی مدولباس کشور با اتحادیه پوشاک تبریز

28 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

به گزارش خانه مد به نقل از کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور با اعضای هیأت مدیره اتحادیه پوشاک تبریز و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در محل اتحادیه پوشاک تبریز دیدار کرد.
حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور در این دیدار با تأکید بر ضرورت ادامه همکاری های مشترک اتحادیه پوشاک تبریز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، بر روند مقابله با فعالیت های غیرقانونی برندهای خارجی به استناد قوانین جاری به ویژه قانون ساماندهی مد و لباس مصوب مجلس شورای اسلامی و قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی و عناوین بیگانه تأکید کرد.
در این دیدار، عابدینی ریاست اتحادیه پوشاک تبریز و منزوی و مقدم نواب رییس اتحادیه، گزارشی از روند فعالیت های این اتحادیه، ساماندهی برندهای خارجی، تأکید بر ادامه روند تولید کالای ایرانی مرغوب و اعطاء نشان با افتخار ساخت ایران ارائه و با اشاره به مشکلاتی مانند قاچاق چمدانی کالا از آمادگی این اتحادیه در جهت توسعه همکاری های مشترک با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و کاربردی سازی آثار منتخب با هماهنگی کار گروه ساماندهی مد ولباس کشور خبر دادند.
محرمی (معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی) نیز با اشاره به فعالیت های کارگروه مدولباس این استان بر همکاری های مشترک و به ویژه معرفی طراحان فعال به اتحادیه و حضور فعالانه اتحادیه پوشاک در جلسات کارگروه استانی، هماهنگی تسهیل در تبلیغات شهری و رسانه ای طراحان و تولید کنندگان استانی تأکید کرد.
در این بازدید از تلاش های ارزشمند اتحادیه پوشاک تبریز با دارا بودن 2500 عضو فعال در زمینه تولید و عرضه محصولات مناسب و با کیفیت ایرانی تقدیر شد.
سومین جشنواره مدولباس استان آذربایجان شرقی طی روزهای گذشته برگزیدگان خود را معرفی و به کار خود پایان داده است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a