خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دعوت از بیش از دو هزار مزون و خانه مد برای ثبت رسمی

23 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- خانه های مد و مزون ها همواره یکی ازتأثیرگذارترین گزینه ها در جهت انتخاب مد حاکم بر جامعه هستند که اغلب به شکل خانوادگی اداره شده و خط حرکتی مشخصی در لاین های خود دارند.
اما اینکه در ایران بیش از 2 هزار مزون و خانه مد شناسایی شده اند نشان از این دارد که کشور ما با توجه به شرایط خاص خود ظرفیت بالایی در پذیرش طیف گسترده ای از پوشیدنی ها با تکیه بر هنر هنرمندان ایرانی دارد.
البته میزان رسمیت فعالیت این مجموعه ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده که خوشبختانه نظارت بر فعالیت های موضوعی مد و لباس در خصوص گروه های طراحی یعنی مزون ها و خانه های مد از سال گذشته و به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور آغازشده است.
ساماندهی و دعوت از بیش از 2 هزار مزون و خانه مد برای ثبت رسمی همچنان در دستور کار کارگروه قرار دارد و صاحبان خانه های مد و مزون ها لازم است برای رسمی کردن فعالیت خود به سایت "ایران مد" مراجعه و درخواست خود را اعلام کنند.
حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بارها بر این امر تأکید داشته که ایجاد چارچوب های قانونی برای فعالیت مزون ها و خانه های از اهمیت بالایی برخوردار است و فعالیت این مراکز بر اساس قواعد و شئونات اسلامی چارچوب قانونی می گیرد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a