خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

همایش تقدیر از برندهای برتر مراکز خرید کشور به خانه چهارم رسید

23 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش خانه مد به نقل از روابط عمومی مؤسسه تجارت طلایی، شاهرخ کشاورز، مسئول برگزاری همایش تقدیر از برندهای برتر مراکز خرید کشور ضمن اعلام مطلب فوق افزود: در 3 دوره گذشته کوشش شده است تا با توجه به شاخص های کمی و کیفی و ارزیابی کارشناسانه و علمی در ارتقای سطح خدمات مراکز خرید و مجتمع های تجاری و برندهای فعال در آن ها مؤثر باشیم.
مدیرعامل مؤسسه تجارت طلایی به نتایج این همایش در سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: در نتیجه برگزاری این همایش در دوره های قبل شاهد ارتقای سطح خدمات این مراکز و بالا رفتن کیفیت در تمام زمینه ها از جمله ساخت، بهره برداری و ارایه خدمات بوده ایم که در نوع خود بی نظیر است.
کشاورز در خصوص همایش پیش رو گفت: همایش چهارم از ویژگی ها و تفاوت های خاص خود برخوردار است. این مؤسسه تلاش کرده است که هر سال نسبت به سال قبل تغییرات قابل توجهی را در برگزاری این مراسم ارائه کند. امسال نیز شاهد تحولات جدی در عرصه اجرا ی برنامه و تقدیر ها خواهیم بود.
وی تصریح کرد: تقدیر از فعالان این صنعت در عرصه کارفرمایان، کارشناسان، معماران، مدیران و صاحب نظران و استفاده از مطالب علمی مدیران داخلی و خارجی این صنعت، بخش ویژه این دوره خواهد بود. همچنین از مراکز خریدی که در طول دوره قبل تا این دوره افتتاح و بهره برداری شده اند نیز تقدیر خواهد شد.
کشاورز افزود: تقدیر از چهار چهره ماندگار در صنعت مراکز خرید، تقدیر از 5 چهره ماندگار صنعت خرده فروشی ، از بخش های دیگر این آیین خواهد بود.
مدیرعامل موسسه تجارت طلایی تأکید کرد: تقدیر از مقام آتش نشان و شهدای آتش نشان و برگزاری مراسم یادبود سردبیر فقید مجله "دنیای تصویر" علی معلم و مرحوم زیداله صفری کارفرمای مرکز خرید الماس ری نیز از دیگر بخش های مراسم خواهند بود.
صاحب امتیاز مجله تجارت طلایی به تقدیر از 15 برند برتر در شاخص توسعه و افزایش و افتتاح شعبه در مراکز خرید اشاره کرده و اعلام کرد: انتخاب ها براساس بازدیدهای میدانی توسط هیئت های داوری، و نظرسنجی های متعدد، اعزام نمایندگان و بازرسان و ناظران انجام شده است و با بسیاری از صنوف مکاتباتی صورت گرفته است تا بهترین نتایج اخذ شده و در اعلام داوری ها و انتخاب ها اعمال گردد.
کشاورز اعلام کرد: ما هر سال شاهد افزایش استقبال فعالان حوزه خرده فروشی از این مراسم هستیم و به همین دلیل هم سعی در افزایش و ارتقای کمی و کیفی آن بوده ایم. سخنران های علمی این همایش از بهترین و زبده ترین اساتید انتخاب شده اند.
وی گفت: در دیداری که اخیرا با فعالان و مدیران برخی از مراکز خرید خاورمیانه در دوبی داشتم ، گزارش و روند فعالیت های این مؤسسه موسسه تجارت طلایی را برایشان توضیح داده و از حضورشان در جهت تبادل اطلاعات مدیریت و بهره برداری مراکز خرید دعوت به همکاری مشترک کردیم..
کشاورز در پایان تأکید کرد: صنعت مراکز خرید و متجمع های تجاری در ایران نیازمند انجام فعالیتهای علمی و کارشناسی همراه با ارزیابی های جدی از سوی مردم، نهادهای مدنی و سازمان های ذیربط دارد تا از یکنواختی و رکود به دور بوده و به سمت رشد و ارتقای کمی و کیفی رسیده و فراتر از آن هم برود. تجارت طلایی نیز به عنوان یک مؤسسه علمی و تخصصی و یک رسانه تخصصی و تأثیر گذار، نقش مؤثری در این روند داشته و با نوگرایی در عرصه برگزاری همایش همواره حامی این روند بوده و خواهد بود و بی تردید امسال و سال های آتی شاهد نوآوری های بی نظیری در این زمینه هستیم.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a