خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برگزاری سومین جشنواره مد و لباس آذربایجان شرقی با 4 بخش رقابتی

19 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سومین جشنواره مد و لباس آذربایجان شرقی 21 تا 26 مرداد در 4 بخش رقابتی شامل دوخت لباس، طراحی لباس، نقاشی و پژوهش برگزار خواهد شد.
آیسان شیوا، دبیر سومین جشنواره مد و لباس استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: این دوره از جشنواره 21 تا 26 مرداد به شکل رقابتی برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: دوخت لباس، طراحی لباس، نقاشی و بخش پژوهشی که اختصاص به موضوع اقتصاد مقاومتی دارد به عنوان بخش های در نظر گرفته شده برای این دوره از جشنواره استانی مد و لباس آذربایجان شرقی محسوب می شوند که در مجموع این 4 بخش، بالغ بر 400 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
شیوا گفت: از جمله دیگر برنامه های این دوره از جشنواره مد و لباس استان آذربایجان شرقی می توان به برپایی کارگاه آموزشی نقاشی با موضوع مد و لباس اشاره کرد که با حضور دانشجویان و دانش آموزان هنرستان های استان برگزار خواهد شد.
دبیر سومین جشنواره مد و لباس آذربایجان شرقی تصریح کرد: علاوه بر این، 4 کارگاه آموزشی در زمینه های مختلف مانند دوخت جادویی، چرم دوزی، پته دوزی در دانشکده دختران الزهرا(س) برپا خواهد شد.
وی به برنامه های جنبی این دوره از جشنواره اشاره کرد و گفت: عرضه آثار منتخب ششمین جشنواره مد و لباس فجر، معرفی ظرفیت های بنیاد ملی مد و لباس ایرانی و اسلامی، معرفی رشته طراحی و دوخت، معرفی لباس های سنتی آذربایجان شرقی، برپایی نمایشگاه عکس با موضوع مد و لباس، برپایی غرفه توان بخشی (آثار معلولین ذهنی و حرکتی) و برپایی غرفه ویژه عفاف و حجاب از جمله این برنامه هاست.
شیوا در پایان گفت: در مراسم اختتامیه این جشنواره که 26 مرداد برگزار شده و به معرفی آثار و نفرات برگزیده منجر می شود، علی مرادخانی؛ معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمید قبادی؛ دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حضور خواهند داشت.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a