خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تورق تاریخ ایران در یک مسابقه طراحی لباس

19 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در فراخوان این مسابقه آمده است: طراحی لباس با پیشینه چند هزار ساله، از جمله هنرهای قابل تامل و بررسی است که با پرداختن به تاریخ آن علاوه بر شناخت فرهنگ کشورمان، بر آنیم غنای بیشتری به فعالیت های هنری بخشیده تا شاهد اتصال و انطباق بیشتری با فرهنگ پیشینیان این مرز و بوم باشیم.
با همین رویکرد "مسابقه بزرگ طراحی لباس و تاریخ" شکل گرفته است به این امید که راهی باشد برای شناساندن هر چه بهتر فرهنگ ایران زمین.
هنرمندان می توانند با الهام از ادوار تاریخی ایران، به طراحی لباس پرداخته و تصویر آثار خود را هماهنگ با جدول زمان بندی به دبیر مسابقه ارایه نمایند.
مسابقه طراحی لباس در سه بخش طراحی و تصویر سازی، مانتو اجتماع و مانتو مجلسی داوری شده که پس از اعلام نتایج، نفرات برتر هر دوره در مجله معمار و مد امروز معرفی می شود.
دوره های تاریخی ماد، هخامنشی، اشکانیان، ساسانیان، صفاریان، سلجوقیان، صفویه، قاجاریه، پهلوی و جمهوری اسلامی ایران برای این مسابقه در نظر گرفته شده است و علاقه مندان می توانند برای شرکت در مسابقه نهایی آثار خود را مرتبط با دوره های مذکور تا تاریخ 30 شهریور 96 ارسال کنند.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در مسابقه می توانید طرح و یا عکس مانتو اجرا شده خود را همراه با رزومه و توضیح اثر به تلگرام DrSTYLE ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09101860074تماس حاصل نمایند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران