خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

اختتامیه نخستین جشنواره مد و لباس استان زنجان برگزار می‌شود

26 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نخستین جشنواره مد و لباس ایرانی و اسلامی استان زنجان، فردا؛ 27 تیر در فرهنگسرای امام خمینی(ره) مرکز استان برگزار خواهد شد.
علی اصغر زیلایی؛ مدیر امور استان ها و معاون بخش عفاف و حجاب کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اعلام این خبر گفت: همزمان با هفته گرامیداشت عفاف و حجاب، نخستین جشنواره مد و لباس ایرانی و اسلامی استان زنجان از 21 تیرماه در فرهنگسرای امام خمینی(ره) مرکز این استان آغاز به کار کرد.
وی ادامه داد: در مراسم افتتاحیه این جشنواره سرکارخانم بلوری؛ مدیرکل امور بانوان استانداری زنجان، نماینده محترم ولی فقیه در استان زنجان، فرماندار شهرستان زنجان، و تنی چند از مقامات استانی حضور داشتند، نمایشگاهی از بیش از 50 اثر برگزیده ارسالی به دبیرخانه این جشنواره برای بازدید علاقه مندان گشایش یافت.
زیلایی با اشاره به اینکه محور موضوعی این دوره از جشنواره مبتنی بر عفاف و حجاب و تبلیغ و ترویج آن بوده است تصریح کرد: آثار ارسالی توسط کارشناسان بومی استان مورد ارزیابی قرار گرفته و در قضاوت اولیه از این میان بالغ بر 50 اثر همانطور که اشاره شده انتخاب و در قالب برپایی نمایشگاهی در فرهنگسرا به روی دیوار رفتند.
وی افزود: اسامی برگزیدگان نهایی این جشنواره طی مراسم رسمی اختتامیه اعلام و از آنها با حضور مقامات استانی تقدیر به عمل خواهد آمد.
مدیر امور استان های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در پایان گفت: اختتامیه این جشنواره به طور رسمی فردا سه شنبه 27تیر در سالن اجتماعات فرهنگسرای امام خمینی(ره) شهر زنجان برگزار می شود و علاقه مندان به مقززوله مد و لباس اسلامی می توانند رأس ساعت 18 برای شرکت در این مراسم حضور به هم رسانند

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a