خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

BURBuRRY, برندی که با شناخت بازار ماندگار شد

17 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همیشه بهترین راه و بهترین روش برای رسیدن به نوع و سبک پوشش، انتخاب درست و ست کردن به موقع لباس ، داشتن دانش درست در انتخاب و نگاه به لباس است .
برندها برای اینکه این انتخابها را در دسترس مردم قرار بدهند ،تلاش در به دست آوردن اطلاعات بروز از نوع انتخابهای مردم و شناخت بیشتر رفتارهای افراد را در مسیر اهداف خود قرار می هند و از نوع رفتار و خواستهای مردم در همه نقاط و روش زندگیشان برای آگاهی و داشتن دانش اطلاعاتی در مورد خواستهای مردم برای خرید لباس و همه آن چیزهای که برای خود در نظر دارند انجام می هند و با داشتن این اطلاعات در طراحی، دادن سبک ، نوع پوشش ، اینکه برای چه محیطی و در چه سطحی برای خود به خرید های درست دسترسی داشته باشند .
همیشه این برندها در مرکز خود تیم و گروهی را برای مطالعه بر روی رفتار و نظرات و انتخاب های همه مردم و اینکه در چه زمانی و در چه سطحی شروع به خرید میکنند و به روند حرکتی رو به رشد خود شکل درست و منسجمی بدهند از اطلاعات کارشناسان و نظرات خوده مردم در حین خرید، فروشندگان کالا صحبت و مشاور استفاده میکنند .
این بخش و این سبک برای هر برند در جایگاه اصلی قرار دارد . برندهای بزرگ زیادی هستند که از این مرکز و سبک به درستی استفاده میکنند و ازاطلاعات خود در این حوزه برای طراحی و آفریدن مدلها و سبکهای متنوغ لباس استفاده می برند .
یکی از این برندها که با داشتن اطلاعات خود در زمینه شناخت مخاطب و اطلاع از نوع انتخاب مشتری به ایده های خوب و فوق العاده ای از طراحی دست پیدا کرده برند BURBRRY که در سال 1856 به وسیله thomas burbrry پایه گذاری شد .
این برند که زادگاه ن در لندن و در انگلستان می باشد با در نظر گرفتن این اصل که رفتار های مردم منجر به خرید بهترشان می شود و اینکه اگر اطلاعات و انتخابهای بهتری به مخاطب بدهد در روند فروش و علاقمندی طرافداران مشتریانش در استقبال از برند خود پیشرفت بیشتری دارد و پیروزتر هستند .
شروع به طراخی و آفرینش طرحهای گوناگون لباس، آکسسوری ، عطر و ادکلن نموده و به پیشرفتهای چشمگیری دست پیدا کرده است. این یک اصل اساسی در صنعت مد به حساب می آید که با مردم بودن ، نگاه به سبک رفتاری و پوشش خوده مردم بهترین راه برای داشتن برند پیروز است .

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a