خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

فرزانه کابلی "پایکوبان" را ویژه بانوان اجرا می‌کند

13 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- پرفورمنس "پایکوبان" به طراحی و کارگردانی فرزانه کابلی 30 تیرماه، 19 مردادماه و 20 مرداد ماه ساعت 14 ویژه بانوان در تالار وحدت اجرا خواهد شد.
این هنرمند ضمن بیان این موضوع که اعضای گروهش بیش از 20 سال است که با او همکاری می کنند، گفت: هر ساله طی سه یا چهار اجرا حرکات موزون محلی، ملی و تلفیقی را برای خانم ها به روی صحنه می آورم. رقص های ملی ایرانی اصالت خودشان را دارند، اما گاهی با استفاده از ذهن خودم حرکات کلاسیک مدرن را هم به این رقص ها اضافه می کنم.
او در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه لباس های این پرفورمنس را خود طراحی کرده است، اضافه کرد: خیلی خوشحال هستم به وسیله بانوان مملکتم این هنر را به جامعه بانوان نشان می دهم. کشور ما از نظر فولکلور بسیار غنی است و امکان آن وجود دارد تا تنوع موسیقی، لباس و رقص در استان های مختلف را به تماشاچیان معرفی کرد.
کابلی در پایان عنوان کرد: هر چند که ساعت در نظر گرفته شده برای این پرفورمنس، در فصل تابستان چندان مناسب نیست و مخاطبان را متحمل دشواری هایی می کند، اما پیش فروش اجرای اول ما به پایان رسیده و علاقه مندان امکان تهیه بلیت دو روز باقی مانده را خواهند داشت.
یادآور می شود، دیدار قنبر زاده، لیلی قراچه داغی، یاسی ابراهیمی، تهمینه شهمیرنوری، هانیه گلستانی، سالومه مرتضوی، شب ناز شجایی، افرا بصیری، مونا سلیمانی، مهشاد مخبری، سارا لامعی، حوریه خواجوی، انیس نخعی، شیرین اصغر پور، ساناز جهانبخش، ستاره گلستانی، راضیه ده پایینی، مرجانه هوشمند، پارمیدا تاجیک، فرناز قربانی، الهه نور محمدیان، شاه پری حامی و آیدا مفتاحی در اجرای این اثر همکاری خواهند داشت.
رضا مهدی زاده طراح دکور، فرزانه کابلی طراح لباس، مدیر اجرایی مهری آسایش و دستیار این پرفورمنس دیدار قنبرزاده هستند.
علاقه مندان می توانند بلیت پرفورمنس "پایکوبان" را از سایت ایران کنسرت تهیه کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a