خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تکمیل پازل پرفورمنس

9 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- اشا صدر اشکوری پرفورمنس آرتیست ایرانی گفت: پرفورمنس "پارادوکس انتخاب"، قرار بود پیش از این در جریان فستیوال سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شود اما با فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی و اعلام سه روز عزای عمومی و بعد شروع جشنواره تجسمی فجر، اجرای این پرفورمنس کنسل شد.
او ادامه داد: این اجرا در حقیقت ادامه پرفورمنس آرت "دایره" است که سال 94 و در جریان فستیوال سی پرفورمنس در موزه هنرهای معاصر اجرا شد و موضوع آن حریم خصوصی بود و بر این مبنا شکل گرفته که تعرض به حریم خصوصی ما را دچار خشم و ترس می کند، موضوعی که ما در ایران آن را رعایت نمی‏ کنیم.
این پرفورمنس آرتیست گفت: این اجرا قرار است که به صورت دوره ای در شهرهای مختلف برگزار شود و هر بار این پرفورمنس کامل تر خواهد شد. این اجرا از شهر اصفهان آغاز می شود و امیدوارم که بعد از این در شیراز، اردبیل، گیلان، یزد و شهرهایی دیگری بتوانیم این پرفورمنس آرت را ادامه دهیم؛ چرا که من معتقدم هنر جدید باید در شهرستان ها نیز معرفی شود.
صدر گفت: من برای این پرفورمنس از شرکت کنندگان در خواست داشتم که در صورت تمایل، لباسی که با آن خاطره دارند را برای این اجرا بیاورند و اجرای من حول محور این لباس ها شکل خواهد گرفت.
او ادامه داد: همچنین روز شنبه 10 تیر از ساعت 18 تا 20 نیز در همان گالری من و رامین اعتمادی بزرگ دو پرفورمنس پیشین خود با عناوین "دایره" و "اسناد رامین اعتمادی بزرگ" را بازخوانی خواهیم کرد. در حقیقت این اتفاق که "آرتیست تاک" نام دارد روند شکل گیری یک پرفورمنس آرت را از لحظه شکل گیری آن در بانک عاطفی هنرمند، تا رسیدن به ایده و اجرای اثر را توضیح می دهد. من در این نشست درباره ماهیت پرفورمنس "دایره" صحبت می کنم و رامین اعتمادی بزرگ هم در مورد پرفورمنس "اسناد رامین اعتمادی بزرگ" سخن می گوید.
این هنرمند گفت: پرفورمنس "پارادوکس انتخاب" روز جمعه 9 تیر از ساعت 18 تا 19 در گالری متن در اصفهان، آبشار اول، پلاک 25 برگزار می شود.
اشا صدر دکترای تئا تر، سینما و رسانه از دانشگاه هنر و فلسفه چارلز و دانشگاه هنر وین و تجربه اجراهای بین المللی "هیپولیت" در فرانسه، آلمان و آمریکا را با همراهی گروه هنری گوسان در کارنامه خود دارد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a