خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برگزاری دومین رویداد کارآفرینی

3 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نخستین رویداد کارآفرینی مد و لباس با عنوان مد و تک دی ماه سال گذشته در مجتمع تجاری پالادیوم تهران به همت شرکت فراخیز، موسسه مد هنر نوآورى و موسسه هنری خوش پوشان رادین برگزار شد.

اکنون قرار است دومین رویداد "مد و تک" مردادماه امسال برگزار شود. علاقه مندان برای حضور می توانند با مراجعه به سایت modotech.ir اقدام به ثبت نام کنند.

در نخستین دوره این رویداد، طراحان و متخصصان حوزه مد و لباس، برنامه نویسان، طراحان گرافیک، مدیران تجاری و علاقمندان به راه اندازی کسب و کار گردهم آمدند تا با ارائه ایده های خلاقانه و بکر خود، کسب و کارشان را شروع کرده و به رقابت با یکدیگر بپردازند.

در واقع از اهداف برگزاری رویداد مد و تک می توان به آشنایی با ادبیات و اصول راه اندازی یک کسب و کار موفق در صنعت مد و لباس، گسترش بسترهای بازرگانی و فروش، به روزسازی سیستم خرده فروشی پوشاک به منظور کمک و تقویت فروش پوشاک نشان های ایرانی و حمایت از فرهنگ ایرانی اسلامی اشاره کرد.

در این رویداد علاقه مندان به ایده پردازی در حوزه مد و لباس حضور دارند و ضمن شبکه سازی رقابتی پر از هیجان را تجربه می کنند.

گروه مد و تک رویداد کارآفرینی مد و تکنولوژی را با شرکت فعالان حوزه کسب و کار و صاحب نظران تخصصی حوزه مد و طراحان و برنامه نویسان برگزار کرده است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a