خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مزون‌ها و خانه‌های مد ساماندهی می‌شوند/ بیش از 2 هزار مزون و خانه مد در کل کشور شناسایی شده است

31 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دبیر کارگروه مد و لباس با اشاره به هماهنگی های این کارگروه با مراجع ذی صلاح در خصوص نظارت بر عملکرد مزون ها و خانه های مد گفت: خانه های مد و مزون ها برای رسمی کردن فعالیت خود به سایت "ایران مد" مراجعه و درخواست خود را اعلام کنند.
حمید قبادی رئیس کارگروه مد و لباس با اشاره به هماهنگی های این کارگروه با مراجع ذی صلاح در خصوص نظارت بر عملکرد مدیریت و نظارت این کارگروه بر مزون ها و خانه های مد، گفت: نظارت بر فعالیت های موضوعی مد و لباس در خصوص گروه های طراحی (مزون ها و خانه های مد) از سال گذشته آغازشده است.
وی ادامه داد: در بخش گروه های طراحی(مزون ها و خانه های مد)، از سال گذشته با همکاری از سوی دست اندرکاران مزون ها اقدام به ساماندهی آنهاکرده ایم و دعوت آنها برای ثبت رسمی در دستور کارقرار گرفته است.
قبادی از ایجاد چارچوب های قانونی برای فعالیت مزون ها و خانه های مد خبر داد و گفت: فعالیت این مراکز براساس قواعد و شئونات اسلامی چارچوب قانونی می گیرد.
دبیر کارگروه مد و لباس اظهار داشت: خانه های مد و مزون ها می توانند برای رسمی کردن فعالیت خود به سایت ایران مد مراجعه و درخواست خود را اعلام کنند.
به گفته وی، گام نخست ساماندهی مد لباس نظام مند کردن و قانونی کردن فعالیت های مزون ها و خانه های مد در چارچوب ضوابط و قوانین تعیین شده است که از 5 سال گذشته آغاز شده است.
قبادی اعلام کرد: در حال حاضر بیش از 2 هزار مزون و خانه مد نیز در کل کشور شناسایی شده و در مراحل مختلف از آنها برای ثبت قانونی دعوت می کنیم.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a