خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

با متخلفان غرفه های عفاف و حجاب برخورد شد

27 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان اینکه نواقص بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم به دلیل در حال توسعه بودن است گفت: با متخلفان از مقررات غرفه های عفاف و حجاب برخورد شده است.
حمید قبادی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه به دلیل گسترده و در حال توسعه بودن بخش نو ظهور عفاف و حجاب نواقصی وجود دارد تصریح کرد: پس از ارزیابی های مداوم از عملکرد، برخورد غرفه داران و قیمت ها با متخلفان برخورد می شود.
وی با بیان اینکه روز گذشته سه غرفه به دلیل عدم رعایت مقررات و بی توجهی به تذکرات برای ساعاتی با نصب تابلو بسته شد خاطر نشان کرد: پس از اخذ تعهدات از این غرفه داران اجازه بازگشایی دوباره داده شد.
به گفته وی برخورد ها تا پایان روز نمایشگاه ادامه خواهد داشت.
قبادی همچنین با بیان اینکه بخش عفاف و حجاب در این دوره از نمایشگاه یکی از پر بازدید ترین بخش ها محسوب می شود اظهار کرد: البته درخواست های مردمی پیش از آغاز نمایشگاه حاکی از این مسئله بود و به همین دلیل امسال با عزم جدی تری حضور پیدا کردیم.
به گفته وی هماهنگی کاملی با ستاد برگزاری نمایشگاه قرآن کریم وجود داشت.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس همچنین با بیان اینکه در کنار عرضه محصولات، بخش فرهنگی و هنری را ایجاد کردیم گفت: معرفی کنگره شعر عفاف و حجاب یکی از بخش های مهم بود که به کمک کارگروه برگزار شد.
وی افزود: این فعالیت منجر به انتشار دو عنوان کتاب از آثار برگزیده و منتخب اشعار با تصویر و خطاطی شد که در اختتامیه نمایشگاه رونمایی می شوند.
وی به طرح ملی نذر حجاب نیز اشاره و تصریح کرد: در این بخش مردم با ارائه چادر مشکی و نمازی فرسوده خود کالایی جدید رو بدون سود مازاد دریافت کردند که قیمت چادر مشکی 490 هزار ریال و نمازی 125 هزار ریال شامل بیش از 50 درصد تخفیف بود.
که استقبال شد.
وی با تاکید بر اینکه بخش فرهنگی و هنری نمایشگاه قرآن کریم خوب درخشیده است اظهار کرد: در بخش عرضه محصولات با 180 غرفه مورد استقبال بی نظیری قرار گرفته است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a