خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تقدیر از عملکرد موسسات عفاف و حجاب در آیین اختتامیه نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم

27 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- معاون بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم، ویژه برنامه این بخش در آیین اختتامیه بیست و پنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم را تشریح کرد.
آیین اختتامیه بیست و پنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم، روز جمعه 26 خردادماه ساعت 18:30 با حضور سیدرضا صالحی امیری، فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن همایشهای مصلی امام خمینی(ره) برگزار میشود.
علیاصغر زیلایی، نماینده کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و معاون بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم درباره ویژه برنامه های مراسم اختتامیه در این بخش به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: قرار است از عملکرد سه موسسه عفاف و حجاب در آیین اختتامیه نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم تقدیر به عمل آید.
زیلایی تصریح کرد: در زمان برگزاری این رویداد، عملکرد مؤسسات حاضر بر اساس شاخصهایی همچون کیفیت، نوآوری و کارایی مورد ارزیابی قرار گرفت و از میان غرفه های حاضر در بخش تبلیغی، ترویجی و محتوایی، قرار است که از سه موسسه تقدیر به عمل آید.
او با اشاره به رشد کمی و کیفی آثار حاضر در این دوره از نمایشگاه اظهار داشت: در این بین اجرای دو طرح ملی در بخش محتوایی با مشارکت بخش خصوصی و تشکیل خوشه های تولیدی توسط سه برند عفاف و حجاب با عناوین نگار، تیام و حجاب گستر از نقاط عطف بخش عفاف و حجاب بود که در جای خود قابل تقدیر است.
معاون بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم با بیان اینکه بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم میزبان 9 کارگاه و نشست تخصصی بود که به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار شدند، اظهار داشت: کارگاه های آموزشی نیز با موضوعاتی همچون "دوخت و طراحی محصولات حجاب" نیز در این دوره از نمایشگاه با استقبال درخور حاضرین مواجه شدند.
زیلایی با اشاره به حضور پرشور غرفه های حاضر در بخش عرضه و فروش، به عرضه اجتماع با پوشش اسلامی و پوشاک مردانه شامل کت و شلوار اشاره کرد و گفت: بخش عفاف و حجاب در رواق غربی شبستان مصلی امام خمینی و در فضایی بالغ بر 30000 مترمربع واقع شد و توانست هم در بخش تبلیغی، ترویجی و محتوایی و هم بخش عرضه و فروش محصولات به توفیقات درخوری دست یابد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a