خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مدنویسان قوی و تاثیرگذار بر بازار مد

22 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- یکی از اصلی ترین و بهترین راه رسیدن به اطلاعات و اخبار و گرفتن خبرهای روز دنیا و ایران در زمینه مد و لباس، مجلات بزرگ و حرفهایی هستند که پایه اصلی مد و خبر رسانی و تحلیل و آموزشهای درست و راهکارهای عالی برای آموختن است .
برای دستیابی به این هدف باید اطلاعات کافی از ین مجلات و جایگاه علمی و حرفه ایپیدا کنیم. تلاش همه برندهای بزرگ دنیا برای شناخت بیشتر محصولات وکشف راههای رسیدن به تعداد بالایی از بازدید کننده و طرافداران است. از راههای بسیارکارامد ارتباط با مجلات معتبر در این حوزه و تبادل اطلاعات با آنهاست.
ارزش این ارتباطات به قدری است که گاهی منتقدان بزرگی تنها با یک خط نوشته و یک تایید کوک یا یک انتقاد از یک مجصول یا از یک برند باعث میشوند که سهام و فروش بین المللی یک برند با نوسانات بسیاری روبرو شود.
مجلاتی چون ELLE, VOGUE , STYLE, LIFE STYLE, MAXIM ,WEDDING, GLAMOUR از مجلات بزرگ و نام آشنا درصنعت مد یشمار میروند. در بین این مجلات مجله MAGAZINE W توانسته در میان منتقدین و فعالین مهره ای اصلی و جایگاه ویژه ای بدست آورد.
منتقد و نویسنده بخش مداین مجله، "استفان تانچی" . STEFANO TONCHI
استفان درحال حاضر یکی از منتقدان و تحلیلگران بزرگ دنیای مد و سردبیر روزنامه NEW YORK TIMES است. او در 10 اوکتبر 1959 در فلورانس ایتالیا به دنیا آمد . از سال 1994 تا هم اکنون در مجله دبلیو بوده در این مجله به عنوان رئیس و ویراستار مشغول بکار می باشد .

گردآونده و مترجم: مهدی بنیادی

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران