خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

استقبال مردم از طرح تعویض چادر در نمایشگاه قرآن

22 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- بخش عفاف و حجاب بیستوپنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم امسال در شبستان اصلی مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپا شده است. در این بخش که در رواق شرقی شبستان برپا شده بیش از 180 غرفه به عرضه انواع محصولات حوزه عفاف و حجاب میپردازند.
بخش عفاف و حجاب بیستوپنجمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم امسال در شبستان اصلی مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپا شده است. در این بخش که در رواق شرقی شبستان برپا شده بیش از 180 غرفه به عرضه انواع محصولات حوزه عفاف و حجاب میپردازند.
در بخش اجرایی عفاف و حجاب که فعالان، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و مؤسسات فرهنگی عفاف و حجاب حضور دارند، جدیدترین محصولات و کالاهای اساسی مورد نیاز این بخش در زیرمجموعههای پارچه چادری، چادر آماده، ملزومات عفاف و حجاب، مانتوی اجتماع نوجوان، پوشاک مردان و جشن تکلیف ارائه میشود.
کارگروه ساماندهی مد و لباس برای ارتقای کیفیت چادر نماز مساجد، حسینیه ها و تکایا است. اشخاص به نمایندگی از مساجد یا به صورت فردی میتوانند چادرهای مستعمل را به هر تعداد تحویل و یک چادر نماز و مقنعه با پارچه ایرانی به بهای 12 هزار و 500 تومان دریافت کنند.
تعویض چادرهای نو با کهنه از پرطرفدارترین غرفههای نمایشگاه است که عموم مردم میتوانند با مراجعه به این غرفه تنها با پرداخت 49 هزار تومان چادر کهنه خود را با چادر نو تعویض کنند. در کارگاه دوخت چادر با 20 چرخ خیاطی، بهصورت رایگان پارچههای خریداری شده، برش و دوخته میشوند.
فروشندگان و نمایندگان این طرح اعلام داشتند که استقبال خوبی از طرف بازدیدکنندگان شده است. علاقهمندان میتوانند تا 27 خرداد ماه از ساعت 17 لغایت 24 با حضور در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) از نمایشگاه قرآن و بخش عفاف و حجاب بازدید کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a