خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

استفاده از تصاویر قهرمانان ملی در طرح تی‌شرت‌های مردانه

21 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- یکی از ویژگی های بخش عفاف و حجاب نمایشگاه امسال قرآن کریم، یکپارچگی قسمت های مختلف آن و از همه مهم تر تنیدگی آن به بخش اصلی نمایشگاه است که همگی در زیر سقف شبستان اصلی گرد هم آمده اند.
عرضه اقلام متنوعی همچون چادر ملی، روسری و سربندهای اسلامی، غرفه های طرح ملی نذر حجاب، طرح ملی چادرنماز اهدایی به مساجد از دیگر قسمت های جذاب و مخاطب پسند این بخش از نمایشگاه است.
اما این دوره از نمایشگاه قرآن در بخش عفاف و حجاب خود تنها منحصر به جامه اسلامی زنانه نشده است و توجه و اهتمام قابل توجه به طبع و سلیقه مراجعین به نمایشگاه نیز داشته است.
عرضه تی شرت مردانه آن هم به قیمت مناسب در رنگ بندی متنوع و البته به جای استفاده از عبارات گنگ اسلامی و یا طرح هایی که هیچ سنخیتی با باور و فرهنگ ایرانی ندارد در آن ها از طرح ها و نقوش اسلامی استفاده شده است، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
برخی از تولیدکنندگانی که در این دوره از نمایشگاه قرآن غرفه دارند با توجه به تابستان و فصل گرما و اینکه ممکن است پوشیدن کت و شلوار به عنوان یک لباس رسمی برای بسیاری از مردان سخت و مشکل باشد، در یک اقدام ابتکاری اقدام به تولید و عرضه پیراهن و شلوارهایی کرده اند که در نگاه اول شبیه به کت و شلوار رسمی است اما وقتی از نزدیک با آن ها مواجه می شویم خواهیم فهمید که با استفاده از پارچه های خنک و الیاف طبیعی اقدام به دوخت آن ها کرده اند که در عین ظاهر رسمی و شکیل همچون کت و شلوار مناسب فصل مردان به حساب می آید.
مدت هاست که به مدد و ابتکار کارگروه مد و لباس و حمایت از تولیدکنندگان در این بخش از صنعت البسه به جای استفاده از تصاویر قهرمانان خارجی که چندان با آرمان و نیات آن ها آشنا نیستیم استفاده از تصاویر قهرمانان ملی در طرح تی شرت های مردانه باب شده است که البته با توجه به اینکه تمام مراحل تولید و طرح دار کردن این تی شرت ها از کیفیت لازم برخوردار است لذا در نمایشگاه امسال نیز شاهد اقبال پسران جوان در خریداری از این نوع البسه هستیم.
بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در دو بخش فروش و بخش ترویجی، 8 تا 26 خردادماه از ساعت 17 تا 24 در مصلی امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a