خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

شبی یک فیلم سینمایی در نمایشگاه قرآن ببینید

14 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش خانه مد به نقل از ایرنا، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فیلم های سینمایی مسافران بهشت، و اینک خدا، سر به مهر، زمانی برای شکفتن، رنگ خدا، ملک سلیمان، آفتاب مهتاب زمین، گهواره ای برای مادر و استشهادی برای خدا تا 19 خردادماه در نوبت های مختلف برای بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن به نمایش در می آید و مخاطبان می توانند هر شب در دو سانس به نظاره این فیلم ها بنشینند.
نخستین سانس نمایش فیلم های سینمایی از ساعت 18:30 آغاز می شود و تا ساعت 20 ادامه دارد و سانس دوم نیز از ساعت 21:30 تا 23میزبان سینما دوستان در نمایشگاه قرآن خواهد بود.
براساس این گزارش فیلم و اینک خدا امروز پخش می شود، فیلم سینمایی سر به مهر شامگاه 13 خردادماه به نمایش در می آید و فیلم سینمایی زمانی برای شکفتن در شامگاه 14 خردادماه برای بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن به نمایش گذاشته می شود.
فیلم سینمایی رنگ خدا 15 خردادماه در دو سانس برای بازدیدکنندگان به نمایش در می آید و فیلم سینمایی ملک سلیمان در 16 خردادماه پخش می شود.
فیلم های آفتاب مهتاب زمین، گهواره ای برای مادر و استشهادی برای خدا به ترتیب در روزهای 17 تا 19 خردادماه در نمایشگاه قرآن به نمایش درمی آید و بازدیدکنندگان می توانند در دو سانس به نظاره این فیلم ها بنشینند.
21 هزار پایان نامه قرآنی در نمایشگاه قرآن ارائه شد
کمیته بانوان با محوریت زن و خانواده در پنج بخش اصلی فعالیت های خود را سامان بخشیده که در بخش گنجینه نور، 21 هزار پایان نامه قرآنی عرضه و نمایش داده شده است.
این پایان نامه و پژوهش های قرآنی به صورت دیجیتال در ایستگاه های مطالعاتی مختلف در بخش های مختلف نماشگاه قرآن در دسترس مخاطبان و بازدیدکنندگان خواهد بود.
این پایان نامه ها از طریق 6 ایستگاه مطالعاتی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد و افراد برای تنظیم مقاله و پایان نامه خود می توانند به این قسمت مراجعه کنند و از این عنوان پایان نامه هایی که توسط موسسه امام رضا (ع) جمع آوری شده استفاده کنند.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "قرآن، اخلاق و زندگی" 8 تا 26 خردادماه سال جاری (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) از ساعت 17 تا 24 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان به قرآن است.
برای رفاه حال بازدیدکنندگان از نمایشگاه ساعات مترو یک ساعت افزایش یافته و علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات فعالیت نمایشگاه با تلفن های گویای 88496393، 88496395 و 88496397 تماس بگیرند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a