خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

بررسی لازمه‌های حضور دانشگاهیان در صنعت منسوجات و پوشاک

13 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-استادیار گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا (س) از برنامه ریزی برای تداوم سلسله نشست های بررسی لازمه های حضور دانشگاهیان در صنعت منسوجان و پوشاک خبر داد.
نخستین نشست تخصصی بررسی لازمه های حضور دانشگاهیان در صنعت منسوجان و پوشاک، روز سه شنبه 9 خرداد در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
در این نشست، برخی از دانشجویان رشته طراحی پارچه و لباس درباره تجربیات خود در زمینه ورود به حوزه صنعت از مسیر دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند.
فریناز فربود، استادیار گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا(س) دراین باره به خبرنگار هنرآنلاین گفت: از مدت ها پیش جلسات متعددی را با حضور مدیران صنایع مرتبط با حوزه مد و لباس انجام دادیم، اما آنچه امروز بیشتر از هر زمان دیگری نیاز این طیف از جامعه را مرتفع می کند تلاش مضاعف برای دسترسی به تجربیات افرادی است که از مسیر دانشگاهی توانسته اند به این صنعت راه یابند.
او افزود: از همین رو، با حضور سه تن از فارغ التحصیلان دانشگاه الزهرا(س) که امروز از مدیران موفق در حوزه صنایع نساجی و پوشاک هستند نخستین نشست تخصصی بررسی لازمه های حضور دانشگاهیان در صنعت منسوجات و پوشاک را برگزار کردیم که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز مواجه شد.
استادیار گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا(س) از برنامه ریزی برای تداوم سلسله نشست های بررسی لازمه های حضور دانشگاهیان در صنعت منسوجان و پوشاک خبر داد و تصریح کرد: البته به شخصه اصرار داشتم که تا پیش از پایان ترم جاری دانشجویان، این نشست برگزار شود و از همین رو فرصت چندانی برای تبلیغات بیشتر در این زمینه وجود نداشت، اما امیدوارم در دوره های بعدی از مشارکت سایر دانشجویان و فارغ التحصیلان طراحی پارچه و لباس در این سلسله نشست ها بهره مند شویم.
فربود ادامه داد: برآیند این نشست ها می تواند کمک شایانی در ایجاد ارتباط مؤثر میان صنعت و دانشگاه داشته باشد و ما امیدواریم با همراهی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، فضای تعاملی مناسب در این کارگروه میان نمایندگان صنعت و دانشگاه بیش از پیش ایجاد شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a