خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تحولات حوزه طراحان و تولیدکنندگان محصولات حجاب در نمایشگاه قرآن

10 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-نمایشگاه عفاف و حجاب این روزها با هدف آگاهی و فرهنگ سازی جهت تحولات حوزه طراحان و تولیدکنندگان محصولات حجاب در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دایر است.
طی سال های اخیر، یکی از ظرفیت های آشنایی و دسترسی به جدیدترین آثار طراحان و تولیدکنندگان در حوزه حجاب و عفاف، نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بوده است.
نمایشگاه عفاف و حجاب، این روزها با هدف آگاهی و فرهنگ سازی جهت تحولات حوزه طراحان و تولیدکنندگان محصولات حجاب در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دایر است.
این بخش که به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شده، در این دوره علاوه بر معرفی و فروش جدیدترین دستاوردهای طراحان و تولیدکنندگان محصولات حجاب، میزبان 9 کارگاه و نشست تخصصی به شرح ذیل است:
نخستین نشست با عنوان "تحکیم بنیان خانواده با تاکید بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی" یازدهم خرداد و با حضور دکتر معصومه حاتمی برگزار می شود.
نشست های دیگر با عنوان "فطرت و حجاب" با سخنرانی دکتر فرشته روح افزا در 12 خرداد، "حجاب، حق یا وظیفه" با سخنرانی دکتر مریم حاج عبدالباقی و در نهایت نشست تخصصی "وضعیت شناسی سیاست گذاری عفاف و حجاب در ایران و جهان" با سخنرانی دکتر فریبا علاسوند در 18 خرداد برگزار می شود.
همچنین 5 کارگاه آموزشی نیز برای علاقه مندان در این رویداد معنوی پیش بینی شده است.
کارگاه "دوخت و طراحی محصولات حجاب" با حضورافاق امیریان در 17 خرداد، آموزش پوشش های عفیف به استادی اکرم السادات بدری در 19 خرداد، کارگاه سجاده چرمی با استادی مریم خرمدره در 23 خرداد، کارگاه پته دوزی کرمان به استادی فاطمه سیدی در 24 خرداد و در نهایت کارگاه آموزش استفاده مناسب از پوشش های عفیف عنوان های این کارگاه ها هستند.
این بخش از نمایشگاه قرآن از دو قسمت تبلیغی، ترویجی و محتوایی و بخش عرضه و فروش محصولات تشکیل شده است.
اجرای دو طرح ملی در بخش محتوایی
اجرای طرح فردوس با مشارکت بخش خصوصی و تشکیل خوشه های تولیدی توسط سه برند عفاف و حجاب با عناوین نگار، تیام و حجاب گستر انجام شده است.
افرادی که در این طرح وارد می شوند هم می توانند بعد از تحویل چادر مستعمل چادر دوخته آماده شده مدل دانشجویی را تحویل بگیرند و هم می توانند یک قواره چادر مشکی با قیمت 49 هزار تومان دریافت کنند.
این طرح در جهت تعویض چادر نماز اجرا می شود به این صورت که جهت ارتقای کیفیت چادرهای نماز مساجد و حسینیه ها، چادرهای نماز به همراه یک مقنعه به مبلغ 12 هزار و 500 تومان تهیه شده و در صورت ارائه معرفی نامه از مساجد و حسینیه ها این چادرها با چادرهای مستعمل تعویض می شود.
بخش عفاف و حجاب در رواق غربی شبستان مصلی امام خمینی و در فضایی بالغ بر 30000 متر واقع شده است.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعارقرآن، اخلاق و زندگی از هشتم تا بیست و ششم خردادماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار میشود.

منبع: خبرگزاری هنر

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران