خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تعویض چادر نو با کهنه در نمایشگاه قرآن/180غرفه میزبان مخاطبان است

8 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همزمان با فعالیت 180 غرفه عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن چادر نماز و چادر مشکی کهنه و نو تعویض می شود.
علی اصغر زیلایی؛ مدیر امور استانهای کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و معاون بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با تشریح فعالیت های این کارگروه گفت: کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور که یکی از زیرمجموعه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است جهت توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و با معرفی آثار مناسب در این حوزه در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شرکت کرده است.
او با اشاره به مهمترین فعالیت ها و برنامه های اجرایی کمیته عفاف و حجاب در نمایشگاه قران گفت: مقدمات کار انجام شده است و با دو بخش محتوایی و اجرایی میزبان بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن هستیم.
به گفته زیلایی، بخش محتوایی کمیته عفاف و حجاب در رواق غربی مصلای حضرت امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد و شامل بخشهایی مانند تعویض چادر مشکی آماده( دوخته و قواره) با چادر مشکی مستعمل و ارتقاء کیفیت چادرهای نماز مساجد، تکایا، حسینیه ها و... با چادرهای مستعمل است.
او در توضیح این بخش اضافه کرد: سه نشان تجاری تولید کننده چادر، خوشه تولیدی تشکیل داده اند و محصولی تحت عنوان طرح فردوس ارائه می دهند. در این طرح این امکان ایجاد می شود تا مراجعه کنندگان با تحویل چادر مشکلی کهنه خود و پرداخت مبلغ 49 هزار تومان، چادر مشکی نو تحویل بگیرند. درحالی که قیمت چادر مشکی آماده در بازار حدود 90 تا 120 هزار تومان است.
به گفته معاون بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، طرح تعویض چادر درخصوص چادر نماز هم اجرا می شود. دراین بخش مخاطبانی که چادر نمازهای با پارچه های ایرانی دارند و مستعمل شده اند با پرداخت 12500 تومان می توانند چادر نماز و مقنعه نو دریافت کنند.
سرای حجاب، من حجاب را دوست دارم، نشست های تخصصی، کارگاه های اموزشی و نمایش و گالری عرضه آثار برگزیده غرفه ها و طراحان، کارگاه دوخت چادر رایگان، مهدکودک ویژه عفاف و حجاب از دیگر برنامه های این بخش است که زیلایی به آن اشاره کرد.
سلسله نشست های هم اندیشی با موضوع عفاف و حجاب با حضور موسسات فرهنگی عفاف و حجاب انجام می شود در این بخش که بیش از 20موسسه بخش خصوصی و نمایندگان دستگاه های فعال در حوزه عفاف وحجاب حضور دارند.
به گفته زیلایی، شبستان اصلی نزدیک صحن یاس، بخش فروش محصولات عفاف و حجاب فعال است و مخاطبان می توانند برای خرید و بازدید از اثار به نمایش درامده به این بخش مراجعه کنند. در این بخش حدود 180 غرفه میزبان مخاطبان است.
در این بخش فروشندگان و تولید کنندگان چادر لبنانی و عربی و...، فروشندگان چادر مشکی، لباس جشن تکلیف، فروشندگان ملزومات عفاف حجاب (ساق دست، گیره روسری و...) فروشندگان و فعالان در حوزه پوشش سر و... مانتوی اجتماع نوجوانان و بزرگسالان، پوشش آقایان و پیراهن مردانه و بالاپوش و.. با طراحی و خلاقیت به نمایش درآمده است.
در این بخش، کمیسیون نظارت بر قیمت گذاری متشکل از کارشناسان اتحادیه های تخصصی و انجمن ها و تشکل ها بر نرخ ها نظارت دارند.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "قرآن، اخلاق و زندگی" 8 تا 26 خردادماه سال جاری (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان به قرآن است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a