خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

لباس و زیبایهایی لباس هندوستان

1 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- لباس و پوشش در همه دنیا یک سطح بالایی از خواست مردم را دارد و همیشه در سطح بالایی از سبد خانوار جا داشته و برای خرید، تهیه ، دیدن ، ست کردن و حتی شناخت مدلهای مختلف در دنیا مردم زمان و هزینه ای را برای این کار خرج میکنند و در خبر ها صحبتی از لباسهای خاص، پارچه های دست بافت و مدلهای دست دوز شده و میبینند با هم وجود برای دیدن و اطلاع گرفتن از نوع کار و نوع پارچه ها و نوع دوخت و قیمتها و حتی سلبریتی های که برای این cat walk ها دعوت میشوند .
این اخبار همواره برای مردم جذابیت داشته و در سایتها بدنبال عکسهای این نمایش لباس ها هستند . خاص بودن لباس ، فرم برش ها ، رنگ بندی ها و برندی که اینکار رو انجام میدهد برای افراد علاقمند و خاص و اکثرایت مردم جذاب و بدنبال کسب اطلاات موردی هستند.
در این حیطه لباس دست دوز و پارچه های دست بافت و طلا دوز هندوستان در جایگاه بالاوسطح عالی قرار میگیرد . پارچه های کشمیر ، پارچه های دست بافت ، استفاده از طلا با درصد بالا ، پارچه های ساری با استفاده از بهترین ابریشم ها و رنگهای با ثبات بالا و ترکیب بی نهایت محشره رنگ و به وجود آوردن یه تابلوی بی نهایت زیبا در قالب یک لباس و ترکیب طلا و پارچه و متریال های که به کیفیت و تاثیر گذاری لباس کمک میکند .
بوجود آوردن یک کار هنری و دست دوز و. دیدن رنگها ، ترکیب پارچه ها ، زیبایی و کیفیت کارها انسان رو با زیبایی اصیل آشنا میکند . در اینجا تعدادی از لبلسهای مردانه و زنانه از هندوستان رو براتون میفرستم . امیدوارم مفید باشه .

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران