خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دو طرح ملی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن رونمایی می‌شود

31 ارديـبـهـشـت 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دو طرح ملی "ارتقای کیفیت چادر نماز مساجد، حسینیه ها و تکایا" و "تعویض چادر مشکی" در بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، رونمایی و اجرایی می شوند.
کمیته عفاف و حجاب در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، شامل دو بخش اجرایی و محتوایی است. در بخش اجرایی که فعالان، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و موسسات فرهنگی عفاف و حجاب حضور دارند، جدیدترین محصولات و کالاهای اساسی موردنیاز این بخش در زیرمجموعه های پارچه چادری، چادر آماده، ملزومات عفاف و حجاب، مانتوی اجتماع نوجوان، پوشاک مردان و جشن تکلیف ارائه می شود.
کارگروه ساماندهی مد و لباس در کنار بخش اجرایی، بخش محتوایی را نیز با برنامه های مختلف دایر خواهد کرد.
در این بخش دو طرح ملی رونمایی و اجرایی می شوند. طرح نخست، ارتقای کیفیت چادر نماز مساجد، حسینیه ها و تکایا است. اشخاص به نمایندگی از مساجد یا به صورت فردی می توانند چادرهای مستعمل را به هر تعداد تحویل و یک چادر نماز و مقنعه با پارچه ایرانی به بهای 12 هزار و 500 تومان دریافت کنند. دریافت این چادرهای مستعمل هیچ کاربرد صنعتی نداشته و صرفا به صورت نمادین است.
دومین طرح نیز، تعویض چادر مشکی است که با توجه به محدودیت تولید چادر مشکی در ایران، این چادرها از مرغوب ترین چادرهای خارجی موجود در بازار کشور تامین خواهد شد. مراجعان در این طرح با تحویل یک چادر مشکی مستعمل، یک قواره پنج متری چادر مشکی با قیمت 50 هزار تومان دریافت خواهند کرد. در کارگاه دوخت چادر با 20 چرخ خیاطی، به صورت رایگان پارچه های خریداری شده، برش و دوخته خواهند شد.
بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "قرآن، اخلاق و زندگی" از 7 تا 26 خرداد ماه (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان به قرآن است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a