خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

جورابهای خوشحال همه جا می روند

توجه دو سوئدی به خواست مردم برای شاد بودن باعث شد تا بازارهای ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: سرویس خبر و گزارش   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد - جوراب های خوشحال پس از فتح بازارهای اروپا و آسیا به نیویورک رسیدند.

توجه دو سوئدی به خواست مردم برای شاد بودن باعث شد تا بازارهای بزرگی در اروپا ، اسیا و آمریکا به تسخیر تولیدات آنها درآید . در حال حاضر تولیدات جورا بهای مارک خوشحال در لندن، استکهلم و توکیو و این اواخر در نیویورک در قابل فرهنگ مرتبط با پاپ آپ عرضه می شود.

اسی گری, مدیر عامل شرکت پوشش پا( Legwear) که توزیع کننده این برند در نیویورک است، درباره محصولات خوشحال می گوید: تولیدات جوراب خوشحال ترکیبی از عناصر اید آل و بازار پسند را با خود همراه دارد.

به گفته وی، بازار در حال حاضر خواستار جورابهای سبک با قیمت های پایین و البته طراحی های شگفت آور است و جوراب های خوشحال تمامی این مشخصات را با خود به همراه دارند. این برند یک هویت منحصر به فرد تجاری خوشحال و اختصاصی دارد.

شرکت جوراب خوشحال تولیدات خود را هچون جواهر و شکلات برای نمایش بهتر در جعبه های هدیه با پس زمینه سفید قرار می دهد تا طرح ها ی جوراب ها به بهترین وجه خود را به نمایش بگذارند. این ها همچنین هدایای خوبی برای بچه ها محسوب می شوند.

کارخانه جوراب خوشحال سال 2008 توسط دو سوئدی در این کشور تاسیس شد. این دو هدف از تولیدات خود را گسترش شادی در زندگی روزمره با رنگارنگ کردن جوراب ها و افزایش کیفیت کار و اضافه کردن خلاقیت به آنها اعلام کرده اند و به نظر می رسد که موفق هم بوده اند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a