خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

چینی ها، موتور تازه بازار مد

در نمایشگاه مد ژاپن موریکاوا ماساوری مجموعه های پاییز و زمستان خود را ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: سرویس خبر و گزارش   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- این روزها هفته مد در ژاپن برپاست و طراحان و تولید کنندگان طرح ها و تولیدات خود را برای پاییز و زمستان 2013 روکرده اند ، آنچه در این میان توجه بسیاری را به خود جلب کرده است حضور چینی های تازه به مد رسیده است .

مصرف کنندگان چینی در حال حاضر به خریداران عمده کالاهای لوکس جهان بدل شده اند و انرژی قابل توجه را به بازار تزریق می کنند . بر اساس گزارش شرکت مشاوره BAIN در حال حاضر چینی ها مشتری یک چهارم بازار کالاهای لوکس در جهان هستند .

در نمایشگاه مد ژاپن موریکاوا ماساوری مجموعه های پاییز و زمستان خود را با الهام از سنت های ژاپنی و مغولی و اغراق در طرح های و اسطورههای آنها به صورت تلفیقی ارایه کرده است .

در طرح های موریکاوا ققنوس افسانه ای از موقعیت ویژه ای برخوردار است وی سعی کرده است در طرح های خود ویژگی های این پرنده را با تعبیر چینی آن منعکس سازد . اتحاد دوگانگی ؛ شلوار بلند و گشاد و دوخت توری بر روی آستین پیراهن های مردانه و زنانه . شلوار چرم و کت بلند که تا پایین شلوار ادامه پیدا می کند همراه با پیراهن ساده با ترکیب رنگ های جامد سیاه و سفید، سفید، قرمز، آبی و طلایی.

در طرح های موریکاوا به خوبی می توان ادغام طرح های سنتی و جدید را مشاهده کرد به ویژه در بخش آستین ها و شانه ها تأثیرات آسیای شرقی به ویژه مغولی در این طرح ها خیره کننده است .

به نظر می رسداین طراح ژاپنی به خوبی از سلیقه مشتری های تشنه چینی باخبر است .

در نمایشگاه مد ژاپن کان گرونوگن ، یک طراح هلندی که در محل حضور دارد و تحت تاثیر طرح ها قرار گرفته می گوید: بازار مد آسیا به سرعت در حال رشد است ومن بسیار علاقه دارم تا در شانگهای به فعالیت بپردازم .در این بخش از جهان تنها فرهنگ جوانان نیست که مد را به پیش می برد بلکه سنت های ریشه دار و غنی منطقه نیز به این کار کمک می کنند .

بر اساس گزارش مرکز مشاوره BAIN علی رغم بروز بحران مالی در جهان و کاهش رشد اقتصادی در چین، هنوز تقاضا برای کالاهای لوکس در منطقه و به ویژه در این کشورچین بسیار بالا است 280 میلیارد دلار .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a