خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

اکسسورهای برند محور

18 ارديـبـهـشـت 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- یکی از بهترین و اصلیترین لوازم در آکسسوری لباس اقایان و خانمها ،ساعت است . ساعت در تمام ستهای لباس برای هر فردی لازم و یکی از نکته های مهم در آکسسوری و ست لباس به شمار می آید . همیشه باید به اینکه برای جه نوغ لباسی و چه مکانی چه ساعتی رو با ساعت خود رو انتخاب کنید دقت کنید .

همیشه برای انتخاب ساعت به فرم ، ساخت و اینکه مناسب مچ شما می باشد یا نه دقت کنید . ساعتی رو انتخاب کنید که برای چند ست لباس بتوانید از آن استفاده کنید . ساعتها از مدل ها و متریال های مختلفی ساخته می شوند. ساعت های لاکچری و لوکس ومرحله اوا انتخاب افرادی با توان مالی بالا است.

طراحی ساعت و نوع دیزاین آن در جذب مخاطب تاثیروبژه ای دارد . طراحانی که به امر طراحی ساعت مشغول هسستند بیشتر سعی در استفاده و عرضه آپشینهای گوناگون و طراحی و استفاده از جواهرات و الماس برای ساعتها و طراحیهای منحصربه فرد هستند . در صنعت اکسسوری برندهای نامی وارد شدند .

کشورهای زیادی به تولید و عرضه ساعت مشغول هستند که همچنان برنداصلی و نام آشنای این صنعت، متعلق به کشور سوئیس است. استفاده از سنگهای قیمتی در ساخت ساعت و دقت ، زیبایی و خاص بودن این وسیله مهم کمک می کنند .

از مهمترین مکان های شناخت این زیورآلات که به شناخت این آکسسوری ها کمک می کند، نمایشهای فصلی و شوهای تخصصی می باشد. مدلهای دنیا، ورزشکاران ، خوانندگان بیشترین تاثیر را در معروفیت یک برند ساعت دارند .

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a