خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نشان "با افتخار ساخت ایران" را دریافت کنید

17 ارديـبـهـشـت 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دبیرخانه اعطای نشان "با افتخار ساخت ایران" با حضور نمایندگان بخش های مختلف اعم از کارشناس کارگروه ساماندهی مد و لباس و نماینده اتحادیه های صنفی فعالیت خود را آغاز کرده است.
تیرماه سال گذشته بود که حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در نشست دست اندرکاران مد و لباس کشور که با حضور فعالان حوزه مد و لباس در بخش های مختلف برگزار شد، اعلام کرد: باید بتوانیم نشان با افتخار ساخت ایران را عملیاتی و اجرایی کنیم؛ تلاش می کنیم با مجموعه هفت هشتاد کمپین و پویش آری به محصول ایرانی را آغاز کنیم.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس در آن دیدار از عملیاتی شدن نشان شیما در سراسر کشور در سال 95 خبر داد و اظهار داشت هر ایرانی که بخواهد محصول ایرانی را استفاده کند باید در اختیارش قرار بدهیم و این مهم را باید در سه سال آینده مورد بهره برداری قرار دهیم. بازار صد هزار میلیاردی پوشاک ایران باید در اختیار ایرانی ها قرار بگیرد. باید برای تحقق ظرفیت های ایرانی در عرصه پوشاک گام برداریم.
اما روز گذشته خبری مبنی بر شروع فعالیت کمیسیون اعطای نشان با افتخار ساخت ایران در سایت ها و خبرگزاری ها منتشر شد که نشان از تحقق این وعده در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال داشت.
از این پس تولیدکنندگان ایرانی می توانند با مراجعه به سایت www.iranmode.com برای دریافت نشان "با افتخار ساخت ایران" اقدام کنند.
نشان با افتخار ساخت ایران با هدف فرهنگ سازی و تبلیغ و ترویج کالای با کیفیت ایرانی به تولیدکنندگان و طراحان توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس و همکاری اتحادیه های ذیربط و تخصصی ایرانی ارائه می شود.
این در حالی است که متقاضیانی که پیش از این نیز برای ثبت نام اقدام کرده بودند، می توانند برای دریافت نشان خود به بنیاد ملی مد و لباس مراجعه کنند.
مراکزی که موفق به دریافت این نشان می شوند از طریق سایت ایرانمد و سایر روش های اطلاع رسانی به آگاهی هموطنان عزیز خواهد رسید.
منبع: خبرگزای هنر

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران