خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آسیایی ها در نمایش آرمانی

2 بـهـمـن 1395   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

یورونیوز - همزمان باهفته مد میلان رویدادی جانبی برای حمایت از طراحان جوان در جریان است. این بار نوبت سه طراح جوان آسیایی است که توسط جورجو آرمانی انتخاب شده اند. این برنامه با حمایت اتاق مد ایتالیا و این طراح سرشناس برگزار می شود. کارلوس کاپاس، مدیر اتاق مد و فشن ایتالیا می گوید: "این برنامه ابتکاری قوی با چشم انداز مثبت برای آینده است. آرمانی این کار را در چند فصل مد و برای حمایت از طراحان جوان، دادن فرصت و شناساندن آنها انجام می دهد."

فنگ فنگ، یکی از این طراحان می گوید با اشاره به یکی از طراحی هایش می گوید: "از عناصر مختلفی از جمله لباس نظامی استفاده کردیم. این یکی هم کت رسمی و هم یک لباس نظامی است."

برند چینی "کانسیستنس" (Consistence) ایده های خود برای پاییز و زمستان آینده را خام و ابتدایی عرضه کرده است. کتها تلفیقی از کت نظامی و رسمی است. روش فنگ فنگ، طراح برند "کانسیستنس" که دفتر مرکزی آن در لندن قرار دارد، ساختارشکنی و بازسازی دوباره همان لباس است.

یوشیو کوبو، یکی از هواداران پروپا قرص آرمانی می گوید: "می خواهم لباسهایی مانند جورجو آرمانی درست کنم. او تجربه زیادی دارد و سالهای زیادی کار کرده است. من می خواهم به طراحی لباس ادامه بدهم." یوشیو کوبو، طراح 42 ساله ژاپنی روی لباسهای چسبان و شکلدار کار می کند. پوشاک این طراح که نام "یوشیوکوبو" (Yoshio Kubo) در توکیو عرضه می شود ترکیب غرب و شرق و همچنین بازی با لایه ها و حجم است.

موتو گوئو، طراحی با کارهای کمی عجیب و غریب می گوید: "این طراحی برای بسیاری از مردم غریب به نظر می رسد. سبک من مفهومی است." نمایش مجموعه این طراح 26 ساله اهل مالزی با واکنشهای متفاوت همراه بود. جورجو آرمانی، طراح پیشکسوت ایتالیایی پیشتر از طراحان جوان دیگر برای شناساندن و گسترش فعالیت حرفه ای شان حمایت کرده است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران