خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

لباس استرالیا تیتر شد

12 مـرداد 1395   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در آستانه برگزاری مراسم افتتاحیه بازی های المپیك 2016 برزیل،حواشی لباس کاروان کشورهای مختلف همچنان در صدر اخبار جهان قرار دارند.

برنامه و جدول زمان بندی بازی های المپیك 2016 برزیل اعلام شده است و بر اساس برنامه اعلام شده مراسم افتتاحیه این مسابقات 15 مرداد 1395 برگزار و بازی ها نیز به طور رسمی از 16 مرداد آغاز می شود.

در هیاهوی خبری بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان، لباس های کاروان المپیک کشورهای مختلف همچنان خبرسازی می کنند.

روز گذشته رسانه های محلی استرالیا اعلام کردند دو رایانه و پیراهن یک تیم از کاروان ورزشی این کشور در طول یک آتش سوزی و تخلیه محل اقامت تیم المپیک استرالیا به سرقت رفته است. این دو رایانه ها و پیراهن در حالی در محل ساختمان اقامت تیم استرالیا به سرقت رفت که آتش سوزی روز جمعه در زیرزمین ساختمانی که تیم این کشور در آن مستقر بود، اتفاق افتاد و مایک تانکرد سخنگوی کمیته المپیک استرالیا دراین باره گفته است ما برخی از پیراهن ها و دو رایانه تیم دوچرخه سواری را در یکی از اتاق های طبقه پنجم از دست داده ایم.

به نوشته روز دوشنبه سیدنی مورنینگ هرالد، 100 تن از اعضای کاروان ورزشی استرالیا در این آتش سوزی به مدت 30 دقیقه از ساختمان تخلیه شدند که دزدی اتفاق افتاد.

برخی رسانه ها نیز اخباری مبنی بر شباهت پیراهن کاروان آمریکا به پرچم روسیه نوشتند که این پیراهن به رنگ پرچم روسیه بر تن آمریکایی ها موجب اعتراضاتی هم شد.

در میان کشورهای حاضر در المپیک امسال اعتراض ها به لباس کاروان اعزامی ایران و گرجستان برای حضور در المپیک ریو باعث تعویض این البسه شده است.

در گرجستان بعد از رونمایی از البسه کاروان این کشور برای المپیک ریو، مردم به اعتراض گسترده پرداختند و با جمع آوری امضاهای مردمی خواستار تغییر آن شدند که البته سالوم زوراویشلی وزیر امور خارجه سابق گرجستان نیز یکی از افرادی بوده است که به انتقاد از این لباس ها پرداخته است و عنوان کرده این طرح برای ورزشکاران اعزامی نه هویت گرجستانی را نشان می دهند و نه روحیه ورزشکاری دارد.

همچنین این موضوع در مجلس گرجستان نیز مورد بررسی قرار گرفت و با اعتراض نمایندگان روبرو شده است هر چند رئیس کمیته المپیک گرجستان با اعلام اینکه شب ها در ریو هوا سرد است و نیاز بود لباس ها مقاوم باشند، سعی در پاسخ دادن به انتقادها داشته است.

درباره وضعیت لباس نهایی کشورمان باید گفت که نیمی از آن ها دوخته شده اند و امشب به کمیته ملی المپیک تحویل داده می شوند. همچنین از کفش ورزشکاران کشورمان نیز برای حضور در مراسم رژه المپیک رونمایی و برای بانوان کفشی به رنگ عنابی و برای آقایان کفش سبزرنگ انتخاب شده است.
کامران بختیاری طراح لباس کاروان المپیکی کشورمان کمربندهایی را نیز به ورزشکاران کشورمان هدیه داده است که البته قرار نیست از آن ها برای حضور در مراسم رژه استفاده شود.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران