خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برگزاری نخستین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی قم

10 مـرداد 1395   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همزمان با دهه کرامت نخستین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی در قم با همکاری نهادها و دستگاههای فرهنگی این استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،این جشنواره با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و با همکاری آموزش و پرورش، سازمان صنایع و معادن، صدا و سیما، استانداری، سازمان برنامه و بودجه و معاونت امور بانوان استانداری این استان برگزار می شود.

معرفی توانمندی های استان در حوزه مد و لباس،توسعه فضای تعامل و همکاری در بین دست اندکاران و فعالان این حوزه،حمایت از تولید ملی و ترغیب خانواده ها برای ورود کالای بومی به سبد خانوار،تلاش برای تلفیق طرح های نوین با فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی در حوزه پوشاک،مزیت سازی و رسانه ای کردن حرکت ها و فعالیت های تأثیر گذار در بخش ساماندهی مد و لباس و زمینه سازی برای شناسایی،معرفی،تعامل و مشارکت مؤسسات،اصناف،نهادها،ارگان ها،مراکز علمی آموزشی در زمینه مد و لباس از جمله مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

این نمایشگاه در دو بخش مسابقه و آزاد فراخوان خود را اعلام کرده که در بخش مسابقه لباس اجتماع، مجلسی، فرم مدارس، عفاف و حجاب، کودک و نوجوان، پوشش سر و متعلقات و همچنین در بخش آزاد خانه های مد جهت شرکت در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

گفتنی است نخستین نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی استان قم همزمان با دهه کرامت از 14 تا 24 مردادماه سال جاری در شهر مقدس قم برگزار می شود.

علا قمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این جشنواره به آدرس اینترنتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قم به نشانی http://qom.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a