خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

مد در دنیای رهبران سیاسی

آیا می دانید خوش پوش ترین و بد پوش ترین رهبران سیاسی حال حاضر جهان چه کسانی هستند

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: سرویس خبر و گزارش   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

مد در دنیای رهبران سیاسی

آیا می دانید خوش پوش ترین و بد پوش ترین رهبران سیاسی حال حاضر جهان چه کسانی هستند . خوب گزارش زیر نتیجه یک بررسی و نظر سنجی بین المللی در این زمینه است .

بررسي ها و نظرسنجي هاي كارشناسي انجام شده در سطح دنيا كيم جونگ ايل، رهبر کره شمالی به عنوان يكي از بدلباس ترين رهبران سياسي دنيا شناخته شده است.

او هميشه يك لباس خاكي رنگ ساده به تن دارد و كفش هايي با پاشنه بلند مي پوشد تا كمي قد بلندتر ديده شود اما معمولا لباس هاي او يكي، دو سايز كوچك تر از اندازه واقعي خودش است كه اين موضوع نيز مزيد بر علت شده و او را بدلباس تر نشان مي دهد.

در عوض نيكلا ساركوزي رئيس جمهور فرانسه با رفتار متظاهرانه و بي قيد و بند خود در انتخاب لباس دقت زيادي دارد و كت و شلوارهايي را انتخاب مي كند كه عيب و ايرادهاي ظاهري او را مي پوشاند.

معمر قذافي كه بيش از چهار دهه است بر كشور ليبي حكمراني مي كند عادت هاي نامتعارفي دارد كه در ميان آنها عادت به پوشيدن لباس هاي عجيب و غريب بيش از بقيه موجب شهرت او شده است. رهبر ليبي معمولا يك پارچه شال مانند رنگي روي لباسش مي اندازد و به تبعيت از رسوم قديمي آفريقايي لباس باديه نشين ها را كه از جنس پوست حيوانات است به تن مي كند.

اگرچه او بر اين باور است كه سياست عرصه نمايش است اما متاسفانه ابتكار به خرج مي دهد و مدهاي غربي و شرقي را بر اساس نظريات شخصي خودش در هم مي آميزد تا به اين ترتيب با ظاهري متفاوت در مقايسه با ديگر سياستمداران در مجامع رسمي حاضر شود.

لوئيس ايناسيولولا داسيلوا، رئيس جمهور برزيل به همه ثابت كرده است كه مي توان با انتخاب لباس مناسب كه دوخت خوبي دارد به آساني بسياري از كمبودها و نواقص ظاهري بدن را پوشاند.

اغلب لباس ها و كت هاي او سه دكمه است و علاوه بر اين او به ندرت دكمه هاي كت خود را باز مي گذارد تا به اين ترتيب برآمدگي شكمش خيلي به چشم نيايد.او بسيار خوب لباس مي پوشد و دريافته است كه رئيس جمهور بودن مستلزم اين است كه به گونه اي در جوامع عمومي ظاهر شود كه بتواند مورد توجه جناح هاي سياسي مختلف كشور قرار گيرد.

از سوي ديگر فيدل كاسترو از جمله رهبران سياسي است كه در 80 سالگي به رغم اينكه در گذشته به پوشيدن لباس هاي نظامي علاقه خاصي داشت به پوشيدن لباس هاي ورزشي علاقه مند شده است.او از طرفداران پرو پا قرص مارك آديداس است تا جايي كه وقتي در سال 2006 تحت عمل جراحي قرار گرفت در بيمارستان از پوشيدن لباس هاي بيمارستاني خودداري كرد و به جاي آن پوشيدن لباس هاي ورزشي آديداس را انتخاب كرد.

اگرچه ممكن است چنين تغييري در سبك لباس پوشيدن اين سياستمدار جالب به نظر برسد اما همين موضوع سبب شده است تا نام فيدل كاسترو نيز در فهرست اسامي بدلباس ترين رهبران سياسي دنيا قرار گيرد.

خوزه لوئيس رودريگز زاپاترو، نخست وزیر اسپانيا از جمله خوش لباس ترين سياستمداران دنياست. او در عين حال كه بسيار ساده به نظر مي رسد اما اغلب كت و شلوار كلاسيك و پيراهني به رنگ سفيد به تن دارد و همين حفظ سادگي رمز موفقيت او در شيك پوشي است.

به ندرت با لباس غيررسمي در مجامع حضور پيدا مي كند اما حتي زماني كه با لباسي غيررسمي او را مي بينيد نيز احساس مي كنيد كه او بسيار رسمي لباس پوشيده است. بسياري از كارشناسان دنياي مد و لباس بر اين باورند كه او مي تواند عنوان شيك پوش ترين و خوش لباس ترين رهبر سياسي دنيا را از آن خود سازد.اگرچه لباس هايي كه زاپاترو مي پوشد از نظر ظاهري بسيار ساده و عاري از هرگونه زرق و برقي هستند اما حفظ تناسب بين آنها و همچنين دوخت مناسب اين لباس ها سبب شده است كه او نمونه بارزي از يك فرد خوش تيپ و خوش لباس باشد.

خانه مد - khanehmod

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a