خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

طراحی لباس کودک و بازارشناسی

25 بـهـمـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: خانه مد   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مهرداد افشار فارغ التحصیل مدیریت صنعتی و MBA از سال 71 وارد بازار بازاریابی شدند. ایشان از خانواده هنری و و زیر نظر مادریکه از اساتید پیشکسوت خیاطی است رشد کرد. معاشرت بااساتیدی همچون استاد پتگراز نقاشان بزرگ معاصر و آموزش های مدیریتی او را به بازار و بازسنجی سوق داد.
آموزش های زنانه دوزی توسط مادر ایشان وی را به سمت لباس مردانه و کت وشلوار سوق داد.به علت علایق شخصی وبصورت پروژهای به لباس کودک و ترفندهای خاص آن گرایش پیدا کرد. افشار مدرن کردن لباس های سنتی و وجود بازارنو برای دختران سن 18 سال را با تغییزلتی درلباس های زنانه شروع کرد.
وی اعتقاد داردکه بازار اصلی Teenage و نیازهای بدون پاسخ این گروه سنی به ایجاد یک گپ و فاصله شده که زمینه مناسب فعالیت در این بازار را بوجود آورده است.
افشار یا نگاهی استراتزیک، فرصت های پیش آمده برای هر فرد را خروجی مجموع آموزش های خانوادگی، علمی و شناسایی نیازها و فرصت های بازار می داند که دانشگاه با تعالیم بسیار ضعیفش موجب شده تا غیر حرفه ایها وارد بخش فروش بازار شده وفاصله ایجاد شده عمیق تر از قبل شود. وی با وجود اینکه ورود غیر حرفه ایها را به عرصه فروش موجب خراب شدن بازار می دانس بهبود خود بخود بازار را نتیجه نیازهای موجود می دانست. فاصله میان طراح وتولید با دیدگاه فروشنده ها موجب ورود چشمگیر کالاهای چینی و ترکی و استفاده از این عدم تناسب شده است.
وی در ادامه بیان کرد که متاسفانه کالاهای ایرانی بانام برندهای خارجی عرضه و مورد استبال گسترده قرارمی گیرد. کیفیت پائین، وجود شکاف تولیدی و ارتباط سریع وایجاد جامعه هنجاری از دلایل ایجاد این فاصله شده است.درهای واردات برندها بازشده و تنها کالاهای باکیفیت توان رقابت دارند. از سمت بازارمقاومت در برابر کالاهای جدید و کیفیت بالا، ایده های بروز و جهانی و مباحث بازار وقیمت بوجود آمده که بهترین فرصت برایورود گسترده به بازار است.
افشار اعتقاد دارد که نا توجه به باید های استراتژیک SWOT راحت و با سرعت بیشتر می توان نقاط منفی وقوت را شناسایی و با بازار منطبق شد.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران