خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

افتتاح نخستین جشنواره مد و لباس خلیج فارس

21 بـهـمـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،بیست و پنجمین جشنواره کشوری مد و لباس اسلامی ایرانی و نخستین جشنواره منطقه ای مد و لباس با میزبانی استان هرمزگان و با همراهی سه استان خوزستان ، بوشهر و سیستان و بلوچستان نوزدهم بهمن ماه همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی شهید آوینی بندرعباس افتتاح می شود.
این جشنواره در جهت تقویت هویت ملی با رویکرد مد و لباس و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استفاده از ظرفیت های بومی و محلی در گسترش این فرهنگ و با هدف هم افزایی بیشتر فرهنگی و اجتماعی بین مرزنشینان خلیج فارس و با توجه ویژه به اقتصاد هنر و معرفی پوشش و لباس اسلامی ایرانی به خارج کشور برگزار می شود.
شایان ذکر است برگزاری کارگاه های آموزشی،نمایش لباس های سنتی چهار استان شرکت کننده،نمایش 50 اثر برتر این جشنوراه و برگزاری نشست های تخصصی از مهم ترین بخش های این جشنواره است.
نخستین جشنواره مد و لباس منطقه ای خلیج فارس در روزهای 19 تا 23 بهمن ماه در تالار شهید آوینی برپا می باشد و ورود برای عمومی آزاد است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a