خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمایشگاه‌ ˝زیورآلات نقره˝ گروه پایون در گالری مس‌نگار

8 بـهـمـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- گالری مس نگار در راستای آرمان همیشگی اش برای معرفی و ماندگارسازی هنرهای سنتی ایران، از روز پنج شنبه نمایشگاه سه روزه ای را برپا خواهد کرد که در آن مجموعه ای زیبا با طراحی های متفاوت از زیورآلات نقره به نمایش گذاشته می شوند.
آثار این مجموعه سیمین که به سرپرستی استاد مهدی بردبار طراحی و ساخته شده اند در واقع مجموعه ایست منحصر به فرد از تلفیق هنرهای سنتی از جمله نگارگری، ملیله کاری، می ناکاری به همراه سنگ های نیمه قیمتی، که با تکنیک های متفاوت تهیه شده اند. استفاده از طرح های باستانی و سنتی ایران برای زیورآلات نقره که مصرفی و کاربردی باشند، همیشه مورد نظر استاد بردبار بوده است. این ایده از بهره بردن از نقوش هخامنشیان آغاز و با تلفیق قلمزنی روی مس و برنج با نقره و انواع سنگ ها و نقش پردازی روی استخوان ادامه پیدا کرد.
شهلا نعیمی، ایمان طلاعی، سمانه ساریخانی و زینب علی محمدی هنرمندانی هستند که استاد بردبار را در این نمایشگاه گروهی همراهی کرده اند.
نمایشگاه "زیورآلات نقره گروه پایون" از روز پنج شنبه هشتم بهمن ماه هفته جاری ساعت 16: 30 افتتاح می گردد و به مدت سه روز در گالری مس نگار واقع در واحد پنج بخش تجاری مجتمع پارک پرنس به نشانی میدان ونک، خیابان ملاصدرا، شیراز شمالی ، کوچهٔ حکیم اعظم، تلفن 88051674 ادامه خواهد شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران