خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تدهای محبوب مد و فشن در سال جدید

4 بـهـمـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در حال حاضر ما برندها و متدهای زیادی را در حوزه مد و فشن به شما معرفی کرده ایم که این به این معنی است که شما دامنه انتخاب گسترده ای را برای سال 2016 خواهید داشت.شما با کنار هم قراردادن این برندها و متدها می توانید استایل های زیبا و جذابی را بسازید.

1)شلوار خمره ای:

در میان همه برندهای این مدل شلوار، برندهای آلبرتا،فریتی،تاپ شاپ یونیک و استلا به عنوان بهترین برندها انتخاب می شوند و در این مورد هیچ شکی نیست که در سال 2016، قطعا این مدل شلوار، یکی از متدهای برتر مد و فشن می شود، در میان رنگ های مختلف، رنگ های اصلی مخصوصا سیاه و سفید به عنوان بهترین رنگ هایی خواهد بود که توسط طراحان انتخاب خواهد شد.

2)کمربند پهن:

یکی از قطعی ترین پیشنهادات، که در سال 2016 حتما استفاده خواهد شد استفاده از کمربندهای پهن، در روی پالتوها وکت هاست، همان طوری که در عکس ها ملاحظه می کنید، بر روی کت های چرم، این کمربندهای پهن، زیبایی خاصی خواهد بخشید.

3)پارچه های گل دار:

استفاده از پارچه های گلدار، در تمام انواع مدل ها و طرح های لباس ها مشاهده خواهد شد، از پیراهن ها تا بلوز و شلوارهای گلدار که در فصل تابستان و بهار مرسوم خواهد شد.

4)پیراهن های مینی (تا روی زانو)

بعد از طراحی های خاص قوچی، وتامی، طراحان این مدل پیراهن ها را هم به مجموعه متدهای سال 2016 اضافه کردند این مدل پیراهن ها، متناسب با هر استایلی می توانند باشند، اگر شما بلند قد هستید بهتر است پیراهن تان تا زیر زانو باشد، و اگر برعکس قدی متوسط یا کوتاه دارید، بهتر است پیراهن تان بالای زانو باشد، و از یک کفش پاشنه دار استفاده نمایید.

5)پارچه های آبرنگی:

حتما شما هم مانند اکثر طراحان، علاقه مند به رنگ های شاد، و پارچه های آبرنگی هستید، در سال 2016 این مدل پارچه ها در دوخت دامن، مدل شلوار و پیراهن ها، استفاده خواهد شد.

ایده ال

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a