خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

افتتاح چهار نمایشگاه زیورآلات در تهران

4 بـهـمـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- با توجه به اقبال روزافزون جوانان به استفاده از زیورآلات دست ساز و ورود بسیاری از فارغ التحصیلان هنر به عرصه ساخت زیورآلات تجربی، این روزها شاهد برگزاری نمایشگاه های متعددی از زیورآلات هستیم. گالری ها نیز بیشتر از گذشته به این موضوع اهمیت داده و زیورآلات را به عنوان یک گونه هنری قابل نمایش در گالری پذیرفته اند.

- گالری گلستان یکی از میزبانان زیورآلات در این هفته است. تکتم فاضل و بهرام دشتی نژاد که تابه حال بیش از 10 نمایشگاه از آثار خود را برگزار کرده اند، برای چندمین بار آثار خود را در گالری گلستان به نمایش گذاشته اند.
آثار این زوج که بر اساس نمادها و داستان های ایرانی طراحی می شوند تم هایی مانند باغ های ایرانی، لاله و صورت ها، مرغ هزار آوا و... را در بر می گیرد. زیورآلات این مجموعه با نقره ساخته شده اند و از سنگ هایی مانند فیروزه در آنها استفاده شده است.
نمایشگاه آثار این دو طراح که نشان ملی اصالت هنری زیورآلات دست ساز را از سوی سازمان میراث فرهنگی دریافت کرده اند تا 7 بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 در گالری گلستان به آدرس خیابان دروس، خیابان كماسایی، پلاک34 برقرار است.
-نمایشگاه زیورآلات شاهرخ ضمایری نیز در گالری شلمان برگزار شد. در این نمایشگاه آثاری به نمایش درآمده است که ضمایری با استفاده از انواع سنگ های رنگین ساخته است. این مجموعه شامل طیف گسترده ای از فرم های طبیعی یا انتزعی است. در کنار طرح های کلاسیک رایج در طراحی جواهرات، شاهد قطعاتی هستیم که به شکل پروانه، مار، طوطی و... ساخته شده اند.
این نمایشگاه تا 9 بهمن ماه از ساعت 15:30 تا 20 در گالری شلمان به آدرس خیابان میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک 27 برقرار است.
سارا نوری هنرمند دیگری است که آثارش را در گالری کاوه به نمایش گذاشته است. نوری در طراحی این مجموعه موضوع طبیعت را انتخاب کرده و نمادهایی از درخت، گل، صخره و... را روی زیورآلاتی از جنس نقره به نمایش گذاشته است.
-نمایشگاه زیورآلات و طبیعت تا 7 بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه کاوه به آدرس خیابان ظفر، انتهای فرید افشار، خیابان دولتشاد غربی، خیابان پروین، کوچه تایباد ،پلاک 26 برقرار است.
-گالری کبیری نیز مجموعه ای از زیورآلات دست ساز و نقاشی های مهشید اسماعیل پور را به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه تا 7 بهمن ماه برقرار است و علاقه مندان می توانند برای بازدید آثار از ساعت 17 تا 20 به آدرس خیابان دیباجی جنوبی، بالاتراز پارک ارغوان، پلاک 60 مراجعه کنند.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران