خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نخستین جشنواره مد و لباس سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

4 بـهـمـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،بیست و چهارمین نمایشگاه کشوری مد و لباس اسلامی ایرانی و نخستین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی سیستان بلوچستان امروز عصر افتتاح می شود.
نخستین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان سیستان بلوچستان از سوم بهمن ماه سال جاری در نگارخانه زیور شرق در خیابان مولوی جنب مسجد خدیجه کبری زاهدان با حضور مدیرکل ارشاد استان و مسئولین و مقامات استانی و اعضای کارگروه مد و لباس استان، طراحان و فعالان مد و لباس افتتاح می شود.
این نمایشگاه با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان بلوچستان با هدف معرفی سنت و آداب پوشش مردم، کشف و شناسایی استعدادهای نو در حوزه طراحی، دوخت و تزئین لباس در منطقه در دو بخش برگزار می شود.
بخش اول مربوط به طراحی لباس بانوان شامل مانتو اجتماع، مانتو مشاغل، مانتو مجلسی و بخش دوم نیز شامل طراحی لباس سنتی بانوان سیستانی و بلوچستانی می باشد که در پایان به نفرات برگزیده جوایزی تعلق می گیرد.
شایان ذکر است این نمایشگاه تا 8 بهمن ماه ادامه داشته و بازدیدکنندگان می توانند در2 نوبت صبح و عصر در ساعات 9 الی12 و 17 الی 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a