خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

سوپر لوستر ایرانی در گروزنی

سوپر لوستر به ارتفاع 7 متر و عرض 5.8 متر ، 730 شعله روشنائی و1500 کیلو گرم وزن دارد و ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: سرویس خبر و گزارش   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

سوپر لوستر ایرانی در گروزنی

سوپر لوستر 1500 گیلو گرمی ایرانی در قلب گروزنی نصب شد

ونوس لوستر با پبروزی در مناقصه تولید لوسترهای موزه احمد غدیر اف در شهر گروزنی مرکز جمهوری خود مختار چچن در اسفند ماه 1388 لوستر های مورد نیاز این محل فرهنگی مهم در قلب قفقاز را تولید و نصب کرد .

لوستر مرکزی و اصلی موزه ( سوپر لوستر ) به ارتفاع 7 متر و عرض 5.8 متر ، 730 شعله روشنائی و1500 کیلو وزن دارد و اسکلت آن از آهن ، استیل میرال ، برنز و روکش آبکاری طلا تشکیل شده و هم اکنون در ارتفاع 10 متری نصب شده است .

این لوستر عظیم که از طرف دولت محلی چچن از روی یک تصویر قدیمی سفارش داده شده بود در عرض 45 روز در ایران ساخته شد و پس از تست نهایی و حمل در گروزنی به همراه 20 لوستر دیگر در محل موزه مونتاژ و نصب شد .

مدیر صنایع لوستر ونوس سازنده این لوسترها می گوید : در یک مناقصه بین المللی ما در رقابت با تولید کنندگان چینی و ترک پیروز شدیم و قرارداد تولید لوستر ها را منعقد کردیم که بلافاصله با تجهیز کارگاه و دیگر امکانات لازم به طور شبانه روزی و در تمام طول تعطیلات نوروزی و پس از آن مشغول کار شدیم .

مجتبی فرهانی تاکید دارد که کلیه پروسه طراحی و تولید لوسترها و همچنین مواد به کار رفته در آنها به جز کریستالها که وارداتی هستند ، داخل ایران انجام پذیرفته است .

لازم به ذکر است علاوه بر ونوس لوستر شرکت استیل برنز مسعود نیز همزمان به نصب چندین دستگاه دیواری برنزی و کنار سالنی بزرگ در محل موزه اقدام کرد .

نکته پایانی اینکه لوستر ها به ویژه سوپر لوستر 7 متری بسیار مورد توجه مردم و مسوولین در گروزنی قرار گرفته است و افراد متعددی برای دیدن آنها به محل موزه مراجعه می کنند تا این سازه های درخشان حاصل دست صنعت کاران هنرمند ایرانی را از نزدیک مشاهده کنند .

خانه مد - khanehmod

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a