خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

350 میلیون مترمربع پارچه به کشور وارد می شود

29 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- رئیس اتحادیه صنفی کارفرمایان نساجی اصفهان با بیان اینکه واردات پارچه کشور 350 میلیون مترمربع است، گفت: با ورود تکنولوژی به صنعت امکان تولید این میزان پارچه در کشور ایجاد می شود
حاتم شاه کرمی شامگاه پنج شنبه در مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه صنعت نساجی اصفهان با اشاره به اینکه از هشت هزار واحد صنعتی استان اصفهان تعداد دو هزار و 200 مربوط به واحدهای نساجی است، اظهار داشت: میزان مصرف محصولات نساجی در کشور 1.4 میلیارد دلار است که 850 میلیون دلار از این میزان در کشور خودمان تولید می شود.
وی با بیان اینکه 130 هزار نفر در سطح استان اصفهان در حرفه نساجی فعالیت می کنند، افزود: 75 درصد فرش ماشینی کشور، 65 درصد پارچه چاپی، 90 درصد باند و گاز و 50 درصد الیاف مصنوعی در استان اصفهان تولید می شود.
رئیس اتحادیه صنفی کارفرمایان نساجی استان اصفهان تاکید کرد: با وجودیکه برخی دولت ها از جمله کشور خودمان برای پیشرفت کشور و اشتغال زایی بیشتر به صنایع اتکاء دارند صنعت درآمدزایی همچون نساجی نادیده گرفته شده در حالیکه این صنعت مقدمه گام نهادن دنیا در راه صنعتی شدن است.
وی ادامه داد: با وجود اهمیت کمتر، به این صنعت توسط مسئولان این صنعت 13 درصد اشتغال کشور را برعهده دارد درحالیکه تنها پنج درصد از سرمایه گذاری کشور به این صنعت اختصاص یافته است.
شاه کرمی با اشاره به اینکه در سال های اخیر تغییر شدید نرخ ارز، افزایش تحریم های خارجی، عدم همکاری بانک ها برای ارائه تسهیلات و افزایش نرخ حامل های انرژی مشکلاتی برای این صنعت ایجاد کرد، ابراز داشت: با توجه به مذاکرات انجام شده در دولت یازدهم امیدواریم با باز شدن قفل تحریم ها و ارائه تسهیلات بانکی مشکلات شاغلان این صنعت رفع شود.
نیازمند تغییر فناوری و بهسازی خطوط تولید منسوجات هستیم
وی با بیان اینکه برای رسیدن به مرحله خودکفایی در صنعت نساجی نیازمند تغییر فناوری و بهسازی خطوط تولید هستیم، افزود: در پساتحریم، طرح توسعه و بهسازی این صنعت باید با جدیت دنبال شود تا شاهد رشد روزافزون این صنعت در کشور باشیم.
رئیس اتحادیه صنفی کارفرمایان نساجی استان اصفهان با بیان اینکه واردات پارچه کشور 350 میلیون مترمربع است، گفت: با ورود تکنولوژی های جدید به صنعت امکان تولید این میزان پارچه در کشور خودمان ایجاد می شود.
احداث شهرک تخصصی پوشاک در یکی از شهرک های صنعتی استان اصفهان
وی در بخش دیگری از سخنان خود از احداث شهرک تخصصی پوشاک در یکی از شهرک های صنعتی استان اصفهان خبر داد.
شاه کرمیان با بیان اینکه برای پیشرفت صنعت پوشاک برندهای خارجی نیز باید به شکل سرمایه گذاری به کشورمان وارد شوند، گفت: این امر بدان معنا است که تولیدکنندگان این برند باید در داخل ایران این محصولات را تولید و سپس به صادرات بخشی از این محصولات بپردازند.
منبع: نساجی نیوز

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a