خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کتابی مرجع در صنعت مد

29 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: خانه مد   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- یکی از بهترین کتاب ها برای اموزش مدو مدلینگ کتاب که "Fashion Illustration" یا "تصویرسازی فشن"، اثر "Chai_Xiuming و Lu_Haoyang" نام دارد؛ توسط "He Li" به زبان انگلیسی ترجمه شده است. در این کتاب به بررسی اصول و مبانی طراحی فشن پرداخته شده است.
با تخصصی شدن و هر چه ظریف تر شدن هنر-صنعت مد، لباس و فشن، شکل گیری شاخه ای جدید در طراحی ناگزیر بود. دیگر، طراحی های کلاسیک در خلاقانه ترین حالت خود نیازمند گونه ای نو آوری و نگاه سهل و ممتنع بود که فضایی بین تصویرسازی و طراحی را به خود اختصاص می داد.
این حوزه نه همچون طراحی کلاسیک به مرور واقعیت ها می پردازد و نه همچون تصویرسازی کارتونی و کمیک؛ از واقعیت فاصله می گیرد. تصویرسازی فشن، دنیایی لوکس و و فانتزی میان واقعیت و خیال است که خطوط و رنگ ها در گستره ابزارهای کلاسیک و جدید طراحی، با عبور از دنیای طراحی دستی و یا رایانه ای، به صفحه مانیتور و یا کاغذ منتقل می شوند و تعاریف زیبایی شناسانه جدیدی از مد و پوشاک را به نمایش می گذارند. این کتاب در 8 فصل اصلی تنظیم شده است.
مداد و خط- قلم سرکج- آب رنگ- قلم مارکر- نرم افزار کامپیوتری- کلاژ- تکنیک های مصنوعی
این، یک کتاب تخصصی با نگاهی نو می باشد که جای خالی نمونه ایرانی آن که بر اساس عرف جامعه طراحی و اجرا شده باشد، خالیست. دریافت این کتاب را به اساتید طراحی عمومی و لباس جهت استفاده در کلاس، تصویرسازان، طراحان پارچه و لباس و مد، و علاقمندان به تصویرسازی رایانه ای جهت آشنایی با این شیوه از طراحی پیشنهاد می کنم.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a