خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

لباس های گرم و زیبا

28 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- اینکه چگونه لباس های گرم بپوشیم و همزمان خوش تیپ باشیم سوالی است که در تمام زمستان درگیر آن هستیم.
چند لایه بپوشید
کاپشن زمستانه، پوتین و چکمه های برفی همه خوب و شیک هستند، اما زمانی که شما نمی توانید ژاکت حجیم یا چکمه خود را بیرون بیاورید چگونه می توان خوش پوش بود؟ این سوال خوبی است و من احتمالا جواب خوبی برای آن دارم، با توجه به این واقعیت که من بیشتر زندگی خود را در کشوری بودم که در آن دما در زمستان گاهی 20- درجه سانتیگراد بوده است. چند لایه لباس بپوشید! این روش آسان است، ساده است، و شما را گرم نگه خواهد کرد و اینگونه شما قادر هستید حتی لباس های نازک و کت های فانتزی بپوشید و مانند پوشیدن کاپشن اسکی احساس گرما کنید. من به فکر پوشیدن لباس تنگ و جوراب ضخیم، جلیقه، لباس بلند و غیره هستم، اینگونه می توانید به روش های بسیاری لایه لایه لباس بپوشید، البته، به شما اجازه می دهد تا ظاهری جالب تر و بهتر داشته باشید و استفاده از لباس نازک تر مانند پوشیدن لباس های بهاره بنظر می رسد!
روپوش های گرم را فراموش نکنید
نه، هرگز آنها را فراموش نکنید! استفاده از شال گردن، کت بارانی و گرم، نیم تنه گرم و نرم از تغییرات کمد لباسی پاییز/ زمستان هستند! زمانی که هوای زمستان آنچنان سرد نیست که پالتو بپوشید می توانید از این لباس ها استفاده کنید. یک شال رو دوشی شیک و یا یک پانچو را می توان به روش های مختلف استفاده کرد و حتی به شما کمک می کند زمانیکه لباس های شما برای زمستان خیلی گرم نیست، لباس های خود را با انتخاب کت ها و شال گردن بهتر و گرم تر جلوه دهید!
استفاده از لباس های خز دار یک الزام است
مانند انواع کلاه و حلقه دور گردن، لباس های مناسب و گرم زمستانی زیادی وجود دارند که از جنس خز هستند و باید در کمد لباسی زمستانی شما باشند! از خز مصنوعی استفاده کنید تا برای ساخت خز طبیعی به حیوانات صدمه ای وارد نشود و یا گزینه ای بهتر - کت خز قدیمی مادرتان را بردارید و آن را به دو یا سه شال گردن شگفت انگیز تبدیل کنید، که شما را گرم نگه می دارد و در این فصل فوق العاده ظاهری شیک و زیبا را برای شما خواهد داشت!

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a