خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

شانه‌های بزرگ به دنیای مد بازمی‌گردند؟

20 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در مجموعه جدید طراح جوان انگلیسی لباس هایی دیده می شود که ممکن است پس از سال ها، علاقه به لباس هایی با شانه بزرگ را در مردم ایجاد کند.

می دانید که لباس های پف کرده و بزرگ جی. دبلیو. اندرسون در فصل گذشته باعث ایجاد بحث های زیادی در دنیای مد بود؟ خواه شما از این لباس ها متنفر باشید، آنها را مسخره کنید یا از دیدنشان به هیجان بیایید، احتمال این وجود دارد که لباس زنان در سال آینده تحت تاثیر این مجموعه قرار بگیرد.
لباس هایی با سرشانه های بزرگ سالها بود که از دنیای مد رخت بسته و دیگر شاهد لباس های اپل دار و حجیم نبودیم. قطعا آنچه در دهه 80 میلادی، در لباس های عامیانه یا پرنسسی با شانه های بسیار بزرگ شاهد بودیم سالها پیش به فراموشی سپرده شد، اما به نظر می رسد این سلیقه مدفون شده بار دیگر در طرح های مجموعه پاییز 2016 جاناتان اندرسون دیده می شود.
با وجود این اندرسون استعداد این را دارد که یک طرح غیرمعمول را میان دنیای مد پرتاب کند و سپس به سرعت آن را با نسخه های قابل پوشیدن ادامه دهد. دراین مجموعه جدید، ایده اندرسون به شکل ژاکت های منحنی، فرم های پفدار و کت هایی برش خورده دیده میشود که درزهای آنها بدون دیده شدن از گردن تا آستین ادامه دارند.
این طرح ها هر عنوانی داسته باشند و از هر کجا که آمده باشد، بسیار خواستنی هستند و به احتمال بسیار زیاد کپی خواهند شد. اما اندرسون کسی نیست که گوشه ای بایستد و منتظر بماند که ایده او قبل از به فروش رسیدن، توسط دیگران استفاده شود.
اندرسون با اشاره به سرعت تغییر ایده ها می گوید در دنیای مد شما نمی توانید مدت طولانی به چیزی فکر کنید. آنچه اهمیت دارد چیزی است که شما در حال حاضر احساس می کنید.
این طراح جوان انگلیسی پیش از این هم طرح های خاصی ارائه کرده بود که بعدا به لباس هایی قابل استفاده تبدیل شدند. واقعیت این است که اندرسون در حال حاضر قادر است منابع مختلف و عجیب را به طیف وسیعی از محصولات زیبای مورد علاقه خانم ها تبدیل کند.
وگ

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a