خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

بازیگرانی که در بیش از یک بخش‌ جشنواره فجر حضور دارند

20 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در این دوره جشنواره فیلم فجر تعدادی از بازیگران علاوه بر بخش سودای سیمرغ در دو بخش هنر و تجربه و نگاه نو نیز حضور دارند.
با اعلام فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ، نگاه نو و هنر و تجربه، حالا تکلیف کارگردان ها و بازیگران روشن شده است.
در این گزارش نگاهی به بازیگرانی داریم که علاوه بر بخش سودای سیمرغ، در دو بخش هنر و تجربه و نگاه نو هم حضور دارند.
- مریلا زارعی در بخش سودای سیمرغ با فیلم "بادیگارد" به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا حضور دارد، از او فیلم " گیتا" به کارگردانی مسعود مددی را نیز در بخش نگاه نو خواهیم دید.
- بهناز جعفری هم از جمله بازیگران پرکار این دوره جشنواره فیلم فجر به شمار می رود. او علاوه بر بازی در فیلم های "خشم و هیاهو" به کارگردانی هومن سیدی و "هفت ماهگی" به کارگردانی هاتف علیمردانی، با فیلم "گیتا" به کارگردانی مسعود مددی در بخش نگاه نو دیده خواهد شد.
- شیرین یزدان بخش امسال با سه فیلم در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر حضور دارد. او با دو فیلم "وارونگی" به کارگردانی بهنام بهزادی و نیز فیلم "عادت نمی کنیم" به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در بخش سودای سیمرغ و با فیلم "ابد و یک روز" به کارگردانی سعید روستایی در بخش نگاه نو رقابت می کند.
- شبنم مقدمی مانند شیرین یزدان بخش با سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حضور دارد. او با دو فیلم " عادت نمی کنیم" به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و "وارونگی" به کارگردانی بهنام بهزادی در بخش سودای سیمرغ و با "ابد و یک روز" در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر حضور دارد.
- ریما رامین فر در بخش سودای سیمرغ با فیلم "زاپاس" به کارگردانی برزو نیک نژاد و در فیلم "ابد و یک روز" به کارگردانی سعید روستایی در بخش نگاه نو خواهد بود.
- رؤیا نونهالی در جشنواره فیلم فجر با فیلم "کفش هایم کو" به کارگردانی کیومرث پوراحمد در بخش سودای سیمرغ و با "نیم رخ ها" به کارگردانی زنده یاد ایرج کریمی در بخش هنر و تجربه دیده خواهد شد.
- هنگامه حمیدزاده با فیلم "آب نبات چوبی" به کارگردانی حسین فرح بخش در بخش سودای سیمرغ و با فیلم "متولد 65" به کارگردانی مجید توکلی در بخش نگاه نو رقابت می کند.
- ساره بیات که با فیلم "جدایی نادر از سیمین" و "ناهید" به شهرت رسید، در این دوره از جشنواره با فیلم "عادت نمی کنیم" به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در بخش سودای سیمرغ و با فیلم "برادرم خسرو" به کارگردانی احسان بیگلری در بخش نگاه نو حضور دارد.
- شهاب حسینی با فیلم "برادرم خسرو" به کارگردانی احسان بیگلری در بخش نگاه نو و نیز با فیلم "چهارشنبه" به کارگردانی سروش احمدزاده در بخش هنر و تجربه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت.
- بابک حمیدیان که در این چند سال اخیر در سینما در نقش های متفاوت ظاهر شده است، امسال با سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حضور دارد. او "بادیگارد" به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و "سیانور" به کارگردانی بهروز شعیبی در بخش سودای سیمرغ و "نیم رخ ها" به کارگردانی زنده یاد ایرج کریمی در بخش هنر و تجربه دیده خواهد شد.
- نوید محمدزاده امسال با دو فیلم "خشم و هیاهو" به کارگردانی هومن سیدی و "لانتوری" به کارگردانی رضا درمیشیان در بخش سودای سیمرغ حضور دارد و علاوه بر آن با فیلم "ابد و یک روز" به کارگردانی سعید روستایی در بخش نگاه نو به ایفای نقش پرداخته است.
- امیر جعفری هم امسال سه فیلم در جشنواره فیلم فجر دارد: "زاپاس" به کارگردانی برزو نیک نژاد و "اژدها وارد می شود" به کارگردانی مانی حقیقی در بخش سودای سیمرغ و "من" به کارگردانی سهیل بیرقی در بخش نگاه نو.
- حمیدرضا آذرنگ که بیشتر در تئاتر فعال است، با فیلم "عادت نمی کنیم" به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در بخش سودای سیمرغ و با "گیتا" به کارگردانی مسعود مددی در بخش نگاه نو حضور دارد.
- ساعد سهیلی با فیلم "مالاریا" به کارگردانی پرویز شهبازی در بخش سودای سیمرغ و با " پل خواب" به کارگردانی اکتای براهنی در بخش نگاه نو دیده خواهد شد.
- علی مصفا با فیلم "وارونگی" به کارگردانی بهنام بهزادی در بخش سودای سیمرغ و با "خانه ای در خیابان چهل و یکم" به کارگردانی حمیدرضا قربانی در بخش نگاه نو حضور دارد.
- نادر فلاح بازیگر سینما و تئاتر با فیلم "اژدها وارد می شود" به کارگردانی مانی حقیقی در بخش سودای سیمرغ و با "گیتا" به کارگردانی مسعود مددی در بخش نگاه نو حضور دارد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران