خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دعوت موسسه مد و لباس ترک از طراحان ایرانی

19 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش ستاد خبری جشنواره سبک جدید اسلامی ایرانی، فوگان، نماینده این موسسه ترک که برای بازدید از آثار ایرانی و اسلامی در این جشنواره حاضر شده بود، گفت: آثار ارائه شده در این جشنواره قابل تحسین است و تاکنون تصویری دقیق از نوع فعالیت طراحان لباس ایرانی نداشتیم.
وی ادامه داد: آمادگی داریم تا طرح های ایرانی را در رویدادی جداگانه در استانبول و با حضور تمامی فعالان حوزه لباس های اسلامی و ایرانی ارائه کنیم.
فوگان گفت: این برنامه نیاز به ارائه آثار از سوی طرف ایرانی و نیز اجرا و برنامه ریزی از سوی ما دارد که بتوان برنامه ای در خور برای این جشنواره در نظر گرفت.
جشنواره ترکیه نشان داد فاصله زیادی با صنعت مد این کشور نداریم
فائزه زندکریمی از طراحان حاضر در جشنواره "سبک جدید اسلامی ایرانی" در ترکیه با اشاره به برگزاری این رویداد هنری برای نخستین بار در کشورترکیه گفت: مشاهده توانمندی های طراحان ایرانی که در این جشنواره به نمایش گذاشته شده بود، موجب اعتماد به نفسی دوباره برای ما بود.
زندکریمی افزود: به واقع طراحان لباس در ترکیه با فاصله از ما جلوتر نیستند و با وجود اینکه ظاهرا در صنعت مد اختلاف فاحشی را میان هنرمندان دو کشور می بینیم، اما قدرت طراحی لباس در ایران زیر سایه طراحان ترک قرار نمی گیرد.
وی ادامه داد: اگر طراحان لباس ایرانی حمایت شوند و زمینه صادرات آثار ایشان به کشورهای دیگر نیز فراهم شود، می توانیم موفقیت مد ایرانی را در سطح بین المللی باز هم شاهد باشیم.
این طراح لباس افزود: دستاورد بسیار مهم این جشنواره، ایجاد مراوده کاری با جمعی از بهترین طراحان ایرانی است که می تواند زمینه ساز بسیاری از رویدادهای موثر در آینده باشد.
به گفته زندکریمی که از برگزیدگان جشنواره های مد و لباس فجر در دوره های گذشته است، این تجریه نشان داد که باید با شکل ارائه قوی و مطمئنی در جشنواره های بین المللی برای جذب مخاطب حضور یافت.
وی در پایان گفت: هم ما و هم تیم برگزار کننده تجربیات گران بهایی را از این رویداد به دست آوردیم تا بتوانیم با آسیب شناسی این دوره در آینده نیز موفق باشیم.
جشنواره سبک جدید اسلامی و ایرانی ترکیه 22 تا 25 دسامبر در هتل هیلتون استانبول و با حضور 100 طرح از 30 طراح ایرانی برگزار شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a